فهرست
رکورد بی نظیر نفت؛ ۷ مربی در یک فصل
رکورد بی نظیر نفت؛ ۷ مربی در یک فصل

رکورد بی نظیر نفت؛ ۷ مربی در یک فصل

آی اسپورت - نفت تهران که روزهای بسیار بحرانی را سپری می کند، در هفته هجدهم باز از یک مربی جدید بر روی نیمکتش رونمایی خواهد کرد و هومن افاضلی را به عنوان سرمربی به همراه خواهد داشت تا در این زمینه حدنصاب تازه ای را در تاریخ لیگ برتر ثبت کند؛ رکوردی که البته کاملاً بیانگر شرایط بحرانی و بی ثباتی در کلیه ارکان این باشگاه است. هومن افاضلی ششمین مربی خواهد بود که در این فصل نفت تهران را هدایت می کند. در بازی های گذشته حمید درخشان (در دو مقطع)، علی کریمی، آتیلا حجازی و احمد آل نعمه مربیگری نفت را بر عهده داشتند که در این میان، موقتی بودن حضور آل نعمه به عنوان مربی این تیم مشخص بود در حالیکه پنج نفر دیگر به عنوان مربی به نفت اضافه شدند اما شرایط را برای همکاری مهیا ندیدند و از این تیم جدا شدند. با تغییرات گسترده مربیان نفت تهران، این تیم بیشترین تغییر مربی در طول یک فصل را در تاریخ لیگ برتر انجام داد.

پیش از این تیم شیرین فراز کرمانشاه در هفتمین دوره لیگ برتر چندین بار در طول یک فصل دست به تغییر مربی زد و در طول رقابت‌ها شش مربی را روی نیمکت خود داشت؛ میودراگ یشیچ (۱۱ بازی)، محمود فکری (۵ بازی)، ادموند یونان پور (یک بازی، موقت)، مارکو اوکتاویو (۶ بازی)، برای بار دوم ادموند یونان پور (یک بازی، موقت) و شهرام مهرپیما (۱۰ بازی) هدایت شیرین فراز را عهده دار بودند. شیرین فراز کرمانشاه در آن فصل ۴ مربی (به جز مربی موقت) روی نیمکت خود داشت؛ در فصل جاری، نفت تهران با معرفی ۵ مربی از رکورد شیرین فراز کرمانشاه گذشت و بیشترین تغییرات مربی در طول یک فصل در تاریخ لیگ برتر را به نام خود ثبت کرد.

همچنین، در صورت حضور قطعی افاضلی در هفته هجدهم، نفت تهران اولین تیم تاریخ لیگ برتر به حساب می آید که در چهار بازی متوالی، چهار مربی مختلف را روی نیمکت خود داشته است؛ حمید درخشان هفته پانزدهم (ذوب آهن)، آتیلا حجازی هفته شانزدهم (سپیدرود رشت)، احمد آل نعمه هفته هفدهم (فولاد خوزستان) و هومن افاضلی هفته هجدهم (پرسپولیس).

 

90tv

     
آی اسپورت
2018-01-03 10:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر