فهرست
نحسی بازوبند برابر پرسپولیس؛ از شکست تا اخراج
نحسی بازوبند برابر پرسپولیس؛ از شکست تا اخراج

نحسی بازوبند برابر پرسپولیس؛ از شکست تا اخراج

آی‌اسپورت- پرسپولیس در سه بازی اخیر برابر تراکتورسازی، استقلال و سپاهان، سه رقیب سنتی‌اش به میدان رفته است. نکته جالب توجه در این بازی‌ها، سرنوشت کاپیتان‌های حریف بوده است. گویا بستن بازوبند برابر پرسپولیس برای بازیکنان رقیب نحسی می‌آورد. از ضعف بنگر و اخراج از تراکتور، تا اخراج رحمتی و حاج‌صفی.

در بازی هفته بیستم، پرسپولیس برابر تراکتورسازی قرار گرفت و در روزی که محمد ابراهیمی و ایرانپوریان در ترکیب تبریزی‌ها حاضر بودند، قلعه‌نویی بازوبند کاپیتانی را به محسن بنگر -کاپیتان سابق پرسپولیس- داد. نمایش ضعیف بنگر در یکی از حساس‌ترین بازی‌های فصل آنقدر برای قلعه‌نویی گران تمام شد که او را بعد از شکست برابر پرسپولیس برای همیشه از لیست تراکتور کنار گذاشت.

بازی برابر استقلال هم اگرچه با شکست پرسپولیس به پایان رسید، اما برای کاپیتان آبی‌ها هم کمتر از یک شکست نبود. رحمتی با اخراجی کودکانه، آبی‌ها را در خطر قرار داد و خوش‌شانس بود که استقلال در لحظات پایانی گل تساوی را دریافت نکرد. رفتارهای پایان بازی کاپیتان منصوریان باعث شد تا با محرومیت سنگین 4 جلسه‌ای روبه‌رو شود.

در هفته بیست و دوم هم نوبت به حاج‌صفی رسید تا قربانی بستن بازوبند برابر پرسپولیس شود. در حالی که ال‌کلاسیکوی ایرانی تا دقایق پایانی با تساوی 1-1 دنبال میشد، خطای بی‌مورد حاج‌صفی روی طارمی، یک پنالتی را به پرسپولیس هدیه داد و قرمزها را به سه امتیاز حساس بازی رساند. در این بین کاپیتان سپاهان کارت زرد دوم را هم دریافت کرد تا نحسی بستن بازوبند برابر پرسپولیس ادامه‌دار باقی بماند.

۳    
آی اسپورت
2017-02-18 21:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر