فهرست
لیست جدید تیم ملی؛ وریا و قلی‌زاده برگشتند
لیست جدید تیم ملی؛ وریا و قلی‌زاده برگشتند

لیست جدید تیم ملی؛ وریا و قلی‌زاده برگشتند

آی اسپورت - همان طور که وعده داده شده بود فهرست جدید تیم ملی برای بازی با عراق اعلام شد که مارک ویلموتس این بار هم نفرات جدیدی به جمع شاگردانش اضافه کرد از جمله دوقلوهای آماده و سرحال این روزهای باشگاه شارلروا در ژوپیرلیگ. در فهرست جدید تیم ملی باز هم خبری از علیرضا جهانبخش ستاره 17 میلیون پوندی و سکونشین در برایتون نیست. وینگر راست ثابت سال های گذشته ایران به دلیل این که از شرایط بازی به دور است از دید سرمربی بلژیکی خارج شده و ویلموتس ترجیح داد همچون اردوی قبلی این بار هم به جای جهانبخش از سایر هم پستی های او که شرایط بهتری دارند در ترکیب بهره ببرد.

بازگشت وریا غفوری کاپیتان آماده این روزهای استقلال آن هم بعد از یک اردو غیبت هم جالب توجه بود درست مثل دعوت از علی قلی زاده و کاوه رضایی دوقلوهای آماده و درخشان این روزهای شارلروا در ژوپیرلیگ که هفته قبل زیرنظر دستیار ویلموتس در یکی از بازی های بلژیک خوش درخشیده بودند.

عدم دعوت از بازیکنانی همچون مهدی ترابی از پرسپولیس و فرشید اسماعیلی و سیدحسین حسینی از استقلال هم می تواند جزو تصمیمات عجیب کادر فنی تیم ملی باشد. این بازیکنان که به اذعان بسیاری از اهالی فوتبال جزو آماده ترین نفرات تیم های خود در لیگ برتر بودند قطعا می توانستند بین بازیکنان دعوت شده قرار بگیرند اما ویلموتس بنا به سلایق و نیازهای خود فعلا برنامه ای برای بهره بردن از آنها ندارد. 23 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی به این شرح هستند؛

دروازه بان ها:

علیرضا بیرانوند(پرسپولیس)

محمد رشید مظاهری(تراکتور)

پیام نیازمند(سپاهان)

مدافعان:

وریا غفوری(استقلال)

سید مجید حسینی(ترابزون اسپور)

حسین کنعانی زادگان(پرسپولیس)

میلاد محمدی(خنت)

محمد نادری(پرسپولیس)

مرتضی پورعلی گنجی(العربی)

رامین رضاییان(الشحانیه)

سیاوش یزدانی(استقلال)

هافبک ها:

امید ابراهیمی(یوپن)

احسان حاج صفی(تراکتور)

علی کریمی(استقلال)

احمد نوراللهی(پرسپولیس)

مسعود شجاعی(تراکتور)

وحید امیری(پرسپولیس)

مهاجمان:

کریم انصاری فرد(السیلیه)

علی قلی زاده(شارلروا)

محمد محبی(سپاهان)

کاوه رضایی(شارلروا)

سردار آزمون(زنیت)

مهدی طارمی(ریوآوه)

نفرات دعوت شده صبح فردا باید در مرکز ملی فوتبال در هتل آکادمی کمپ تیم های ملی خود را به کادر فنی معرفی و تمرینات برای بازی روز 23 آبان مقابل عراق را آغاز کنند. این بازی قرار است در ورزشگاه مرکزی شهر امان در کشور اردن برگزار شود.

 

ورزش سه

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-11-09 09:15:00
نظر دهید

۱ نظر
عباس
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸، ۱۱:۱۹
چی شد اینا که میگفتن جهان پهلوان ووریای ولی دیگه قرار نیست بخاطر جوانمردیش به تیم ملی دعوت بشه!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر