فهرست
شوک روز؛ مالک چینی میلان کلاهبردار است!‌
شوک روز؛ مالک چینی میلان کلاهبردار است!‌

شوک روز؛ مالک چینی میلان کلاهبردار است!‌

آی اسپورت - در آگوست ۲۰۱۶ هواداران میلان با تغییراتی شدید در زمینه مدیریت باشگاه مواجه شدند و لی یونگ هونگ، تاجر چینی با پرداخت ۷۴۰ میلیون یورو تبدیل به مالک جدید این باشگاه شد. نیویورک تایمز در گزارشی ویژه به بررسی سابقه این تاجر چینی پرداخت هاست. گزارش نشریه آمریکایی نشان می دهد که بخش قابل توجهی از رزومه ای که از یانگ هونگ در رسانه ها منتشر شده دروغ است و صحت ندارد.

به طور مثال یونگ هونگ خود را مالک یک شرکت فعالیت های معدن به نام "گوانگدونگ لیون" در شهر فوکوان معرفی کرده بود. نیویورک تایمز گزارش داده است که این شرکت در دو سال اخیر چهار مالک مختلف داشته که یونگ هونگ هیچ کدام از آنها نبوده است. از سویی زمانی که خبرنگاران نیویورک تایمز به محل شرکت " گوانگدونگ لیون" مراجعه کردند با درهای بسته و تابلوی "برای فروش" مواجه شدند. تصاویر نشان می دهند که شیشه های پنجره های این ساختمان شکسته و انواع حشرات در آن جا در حال زندگی هستند!

البته رزومه کذب تنها مشکل لی یونگ هونگ نیست بلکه به طور مثال در سال ۲۰۱۳ او به علت شفاف نبودن معاملاتش توسط اداره مالیات ۷۶ هزار یورو جریمه شده است. ۹ سال قبلش خانواده دونگ به اختلاس ۵۷ میلیون یورویی از پنج هزار سرمایه گذار متهم شده اند. به علت این کلاهبرداری، برادر و پدر مالک میلان زندانی شده اند.

 

90tv

۲    
آی اسپورت
2017-11-18 12:11:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر