فهرست
تیم ملى حال‌مان را خوب کرد
تیم ملى حال‌مان را خوب کرد

تیم ملى حال‌مان را خوب کرد

آی اسپورت – بازى تیم ملى، حالمان را خوب کرد! دو-سه ساعتى، نه در فکر روند تصاعدى گرانى هاى همه چیز بودیم و نه حالش را داشتیم تا غصه گرانفروشى و کم فروشى هاى محتوم آینده اى را که در آن غوطه وریم، بخوریم! تیم ملى خوب بازى مى کرد و در هیچ زمینه اى، مقابل کره جنوبى، کم نمى آورد! در مال خود کردن فضاى پشت ١٨ قدم دروازه صاحبخانه، جلو بودیم و لاجرم در شوت زدن و به شیرجه وادار کردن دروازه بان تیم آقاى پینتو که بیش از یک سال است با کره ای‌ها سروکله مى زند، قدرت نمایى کردیم! دست بیرانوند هم درد نکنه!

فوتبال خوبى بود که چند ساعتى از "خبره بازى"هاى نوآمدگان استقلال که مربى افشا مى کنند و دلال برملا مى کنند، ولى با دلالیسم هیچ مشکلى ندارند، دور و بى خیالمان کرد! یا از نقشه پیچ و تابدار فرارى دادن برانکو! وقتى حواسمان از استقلال و پرسپولیس پرت مى شود، معلوم است که ذره اى درباره پدیده و سپاهان و تراکتور و فولاد و نفت آبادان، گیر و گور نمى توان داشت! سوژه فرهاد هم کلاً سوخت! هم در مبارزه "که بر که" فرهاد و استقلال و هم در نبرد بى سرانجام فرهاد و خروار-خروار، دعواهاى مستتر در تیم امید! فرهاد که نباید در استقلال، با ٩ ماهه‌ها بجنگد و در امید، با آن‌ها که او را تایید نمى کنند! 

 

خبر ورزشی 

۵ ۲  
آی اسپورت
2019-06-12 10:12:00
نظر دهید

۲ نظر
باب
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۱۶
واقعا باید به حال بعضی نویسندگان ورزشی به این خاطر که اندازه تفاله بز هم از فوتبال نمی فهمند گریست، خواهشا بازی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی روسیه در تهران برابر کره رو ببینید، ما در اون بازی کاملا سوار بر بازی بودیم و کره حتی یک شوت داخل چارچوب نداشت، نبض بازی در اختیار ما بود و با خیال راحت بازی را بردیم، با موقعیت های خیلی بیشتر نسبت به کره و اگر مهاجمان فرصت طلبی داشتیم با گل های بیشتر کره میبردیم.این موضوعی بود که کیروش خوب بهش پی برده بود، نبود مهاجمان فرصت طلب و دستپاچگی ذاتی ایرانی ها در موقعیت های حساس هر عقل سلیمی را به این باور نزدیک میکنه که نخست باید دروازه مان را بسته نگه داریم.اون بازی جلوی کره در مقایسه با بازی روز گذشته ی تیم ملی بسیار هوشمندانه تر و زیباتر بود. ویکی از بهترین بازی های تیم ملی در سالهای حضور کیروش... این واقعا مسخره است که یک عده خوشی زده زیر دلشان و می گویند که زیبا بازی کنیم ببازیم هم اشکال نداره مثل بارسا در یک بازی سه بر هیچ پیروز و در بازی برگشت با انبوهی از موقعیت های هدر رفته چهار بر صفر بازنده بازی باشیم و در نهایت با خلق یک افتضاح حذف شویم.
۲ ۱
شعور و شخصیت
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۲۹
حلقه مفقودالاثر اراذل و اوباش حامی دلال موزامبیکی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر