فهرست
گزینه جذاب در آب نمک پرسپولیس
گزینه جذاب در آب نمک پرسپولیس

گزینه جذاب در آب نمک پرسپولیس

آی اسپورت - سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، شایان مصلح، حسین ماهینی و سیداحسان حسینی ترکیب مدافعان پرسپولیس برای فصل آینده را می‌سازند که محمد نادری نیز قرار است به این جمع با قرارداد قطعی و دریافت رضایتنامه از باشگاه کورتریک اضافه شود. با این حال باشگاه به دنبال یک گزینه دیگر است تا فصل آینده با خیال راحت‌تری به سمت چهارمین قهرمانی خود حرکت کند. این گزینه، یک چهره سرشناس است که همه مردم ایران، نامش را می‌دانند و با مدل فوتبالش آشنایی کامل دارند.

بازیکنی که البته برای بازگشت به فوتبال ایران، با یک مشکل بسیار بزرگ مواجه است؛ او با باشگاه خودش برای دو فصل دیگر قرارداد دارد و طبق شنیده‌های ما، باشگاه پرسپولیس برای این بازیکن شرط گذاشته که اگر بتواند رضایتنامه اش را بگیرد، فصل آینده با یک رقم خوب، پیراهن پرسپولیس را تصاحب می‌کند در غیر این صورت، باشگاه پرسپولیس توانایی پرداخت پول برای دریافت رضایتنامه این بازیکن را ندارد و این پروژه به سال‌های بعد موکول می‌شود.

فعلاً باید بنشینیم و منتظر اتفاقات بعدی باشیم، اما این بازیکن در روز‌های پایانی فصل گذشته لیگ ستارگان، برای مدتی مصدوم شد و در تمرینات شرکت نکرد تا شایعه جدایی اش به گوش برسد ولی تا وقتی این موضوع قطعی نشود، باشگاه پرسپولیس علاقه‌ای به اعلام نام بازیکن مورد نظر ندارد!

خبر ورزشی

۱۴ ۴  
آی اسپورت
2019-05-19 14:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
علی
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۰۶
خب بگو پورعلی گنجی
چرا اینقدر قرتی بازی در میاری
امیر
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۱۹
بارون نمیاد اینجا “مرتضی”
۴
.
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۰۰
.
محمد
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۰۸
نفهم همین نادری پول رضایتنامش رو دارین که مال خود کردین ؟ البته آره از کثیه بیت المال دزدی میکنین عادتتونه با اون وزیر کثیف و این تیم حکومتی نجس هر کاری میشه کرد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر