فهرست
سيامک انصاری راوی استقلا
سيامک انصاری راوی استقلا

سيامک انصاری راوی استقلا

آی اسپورت – سیامك انصاری بازیگر محبوب سینما و تلویزیون دومین راوی فیلم مربوط به تاریخ باشگاه استقلال تهران به كارگردانی امیر رفیعی شد. انصاری كه سابقه بازی در مجموعه‌های شب‌های برره، مرد هزارچهره، قهوه تلخ و...  و فیلم‌های سینمایی ساعت 5 عصر، 50 كیلو آلبالو، جرم، دعوت و... را دارد، پیرامون انگیزه حضورش در این فیلم كه نام موقت «4 فینال آسیا» را با خود یدك می‌كشد و به احتمال بسیار به «آبی» تغییر اسم خواهد داد، كوتاه گفت: «از آنجایی كه معتقدم همه ما در قبال یكدیگر به خصوص فرهنگ كشورمان در تمامی عرصه‌ها مسئول هستیم، زمانی كه بحث حضورم در این كار تاریخی مطرح شد، برای كمك به ارتقای هرچه بیشتر و بهتر فرهنگ در ورزش به خصوص فوتبال كه طرفداران بسیاری نیز دارد، این پیشنهاد را قبول كردم تا به سهم خودم در به تصویر كشیده شدن تاریخ یك باشگاه بزرگ و مردمی با نام استقلال نقش داشته باشم. امیدوارم این اثر مورد قبول هواداران و بزرگان فوتبال قرار بگیرد.»

 پیش‌تر همایون ارشادی نیز مانند سیامك انصاری با حضور در استودیوی شخصی رضا یزدانی كه تیتراژ پایانی این كار را می‌خواند، در این فیلم حضور یافته بود و در روزهای آتی نیز بازیگران دیگری برای روایت این اثر در آن شركت خواهند كرد.

 

 

۸۹ ۷  
آی اسپورت
2017-11-16 13:24:00
نظر دهید

۷ نظر
.... ام جیگرم
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۵۰
هنرمندان سرافراز تاجی رو نگاه کنید و هنرمندان شیطان پرست....
معلومه یکی مثل محسن افشانی باید....باشه . یا بدتر از همه مطرب دوزاری وطن فروشی به نام محمدرضا شجریان...
۵ ۵
استقلالی واقعی
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۵۵
شما استقلالی نیستی.هیچ استقلالی و هیچ وطن پرست ایرانی به اسطوره ای مثل شجریان توهین نمیکنه.استاد شناسنامه موسیقی سنتی این آب و خاکه بعد تو بهش میگی دوزاری؟!!استقلال اونقد بزرگ هست که نیازی به کامنتای امثال تو نباشه.کسی مثل شجریان رو به هیچ عنوان نمیشه با معیار هواداری فوتبال قضاوت کرد.ایشون از جمله هنرمندانی هستن که توی همه بزنگاه های حساس کنار مردم بودن حتی اگه نظر مردم اندکی با نظر شخصی خودش تفاوت داشت.
+
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۱۰
هنرمندان سرافراز کاجی ؟ خخخخ مثلا انصاری موقعی که درباره جام چهارجانبه حرف میزنه زل میزنه تو دوربین . در ضمن از توهین کردنت به استاد شجریان معلومه چه ریشه ای داری
۷
اس اس
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
ضایع کردی خودت رو که طرفدار پیروزی هستی !!
۶
.... ام جیگرم
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۳۸
ببین عزیزم به من فحش بده ولی بهم نگو ....
خاک بر سر بیشعوری
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۰۶:۱۰
این ..... ..... نه پرسپولیسی ست نه استقلالی
خل نباشید
او بیمار است و نیازمند دیدن
۱
علیرضا
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۱۱
به عنوان یک طرف دار تاج متاسفم که به خسروی آواز ایران توهین کردید سلامت و پایدار باشد استاد آواز ایران
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر