فهرست
ایرانی‌ترین برانکوی ممکن
ایرانی‌ترین برانکوی ممکن

ایرانی‌ترین برانکوی ممکن

آی اسپورت – مربیان ایرانی یک عادت ویژه دارند. این که قبل از بازی‌ها به شدت تیم حریف را گنده می‌کنند که اگر باختند بگویند دیدید به چه تیم بزرگی باختیم؟ اگر بردند هم که طبعاً تیم بزرگی را برده‌اند. در کنفرانس‌های بعد از بازی، اما ماجرا عوض می‌شود. همان تیمی که قبل از بازی گنده شده بود ناگهان عوض می‌شود و آقای مربی می‌گوید: «تیم حریف فقط روی یک اوت‌دستی یا یک ارسال بلند به گل رسید و تاکتیک خاصی نداشت. همه بازی دست ما بود و اگر شانس داشتیم...»

برانکو هم بعد از سال‌ها حضور در ایران حالا شبیه مربیان خودمان شده است. او که یک بار گفته بود الهلال، رئال مادرید آسیاست و با این جمله بیشتر از بازیکنان خودش به الهلالی‌ها روحیه داد، حالا گفته السد قوی‌تر از تیم ملی قطر است. قطری که با قدرت و شایستگی قهرمان آسیا شد و در فینال ۳ بر یک ژاپنی که ما را برده بود را شکست داد.

حتی اگر حرف برانکو درست باشد (که به نظر نمی‌رسد) چنین ادعایی کمکی به پرسپولیس نمی‌کند. به هر حال السد همان تیمی است که روز اول ۲ بر صفر مغلوب الاهلی عربستان شده و همین الاهلی بار‌ها به پرسپولیس باخته! از طرفی السد هر قدر قوی باشد نباید پرسپولیس را ببرد، چون در آن صورت کار برانکو و تیمش که پارسال به خوبی در آسیا آبروداری کردند، سخت‌تر می‌شود.

به جای آن که مربیان ما نکته‌هایی از امثال برانکو و شفر یاد بگیرند و شبیه آن‌ها شوند متأسفانه این مربیان خارجی هستند که حرف‌ها و حرکات همکاران ایرانی‌شان را یاد می‌گیرند. عجیب اینکه بیشتر مربیان وطنی مدام در حال بهانه گرفتن هستند. آن‌ها یا به کنفرانس مطبوعاتی نمی‌روند (و به جای خود آدم‌هایشان را می‌فرستند) و یا اگر بروند هم حرف‌های غیرفنی و تکراری می‌زنند. 

 

خبر ورزشی 

۶ ۷  
آی اسپورت
2019-03-12 10:12:00
نظر دهید

۷ نظر
6
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۰۰
خبرورزشی داره مرزهای بی شرفی رو جا به جا میکنه. تعریف از حریف به عنوان زنگ خطر برای شاگردان خودی محسوب میشه اینکه حریف رو جدی بگیرن. بزرگ کردن حریف یعنی هشدار به بازیکنان برای استفاده از تمامی انرژی و پتانسیل. درضمن مگه دروغ گفته السد از تیم ملی قطر که راحت همه رو برد و قهرمان شد هم قوی تره
شاهین
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۱۵
قطر ژاپن را الکسیس تگزاس کرده در حالی که ژاپن تیم محبوب کیروشی پورها را الکسیس کرده:)))
السد خیلی از تیم ملی قویتر اما تفاوت در سطح مربیگری جایی که برانکو بزرگ داریم و تیم ملی دلال موزامبیکی
۵ ۱
اشکان۴
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۲۸
چی گفتی خودت فهمیدی
کمتر بزن،آب هویج بخور !
باشه تو هم فیلماشو دیدی
آفرین به تو ج ق ی
ali
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۱۸
از نظر خبر ورزشی . وقتی ژاوی و بونجاح به تیم ملی قطر اضافه بشه اونا ضعیف میشن. فهم فوتبالی ارزوست
۵
ali
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۱۸
از نظر خبر ورزشی . وقتی ژاوی و بونجاح به تیم ملی قطر اضافه بشه اونا ضعیف میشن. فهم فوتبالی ارزوست
۴
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۵:۱۵
برانکو در رستوران به شاگردانش چه گفت؛

می‌دانیم السد 8 ملی‌پوش دارد اما بدانید سال قبل این تیم همین بازیکنان را داشت و شما آنها را بردید و به فینال آسیا رفتید.

ما فصل قبل 4 بار با السد بازی کردیم که دو بار بردیم. یک بار باختیم و یک بار بازی مساوی شد و امروز توقع دارم به عنوان قهرمان و بهترین تیم ایران باز هم دست پر از زمین بیرون بیایید

ما تیم خوبی داریم و هواداران چشم انتظار این هستند آنها را خوشحال کنیم.

#عشق_فوتبال_زندگی
پس چیزخوری پرسپولیس قدغن
۴
اشکان۴
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۱۷
test
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر