فهرست
سرمربی کامبوج در کنفرانس: باید شجاع باشیم
سرمربی کامبوج در کنفرانس: باید شجاع باشیم

سرمربی کامبوج در کنفرانس: باید شجاع باشیم

آی اسپورت - فلیکس دالماس سرمربی آرژانتینی تیم کامبوج در نشست خبری پیش از بازی با ایران در خصوص این مسابقه گفت: «خیلی خوشحالم که اینجا حضور دارم، ایران یکی از قوی ترین تیم های آسیاست. خیلی خوشحالم که می توانم در مقابل تیمی بازی کنم که از تقابل با آن، می توانیم خود را ارزیابی فنی کنیم. بدون ترس، بدون مشکل و با آرزوی این که بتوانیم با ایران رقابت کنیم، امیدواریم که بازی خوبی را ارائه کنیم. در این مسیر که به تازگی آغاز کردیم می خواهیم راهمان را ادامه دهیم تا قدمی باشد برای فوتبال کامبوج.»

سرمربی کامبوج گفت: «ایران و کامبوج تفاوت های زیادی دارند و ایران پیشرفته است اما ما هم یک ایدئولوژی واضح برای تیممان تعریف کردیم، این که بازیکنان در زمین بیشترین تلاششان را کنند. این ایدئولوژی بر اساس نام حریف تغییر نخواهد کرد. مهم ترین چیز برای ما شجاعت است، این که یک بازی خوب داشته باشیم که نشانگر توانایی بازیکن اهل کامبوج است. ما بر اساس یک فرصت و یک آزمون خوب به این بازی نگاه می کنیم تا تئوری و فلسفه خود را بهتر کنیم و شجاع تر شویم. امیدوارم یک بازی خوب داشته باشیم و رقابت کنیم، باوجود این که می دانیم چه تفاوتی با تیم ایران داریم. امیدواریم در حد اهداف خود بازی خوبی را نشان دهیم.»

سرمربی آرژانتینی با اشاره به نقش کیسوکه هوندا توضیح داد: «من و آقای هوندا تصمیم گرفتیم یک ایدئولوژی خوب را انتخاب کنیم و کارمان را با یک ایدئولوژی مشترک آغاز کردیم. اما من وقت بیشتری نسبت به او دارم و می توانم بیشتر در کنار تیمم باشم و این تفکر را در تیم پخش کنم. به هر حال حضور ایشان کاملا برای موفقیت ما موثر است و او کمک زیادی می کند. او یک بازیکن حرفه ای بود و حالا می تواند بزرگترین کمک برای من و کامبوج باشد. من و او با ایدئولوژی مشترکی که داریم، تیم خوبی هستیم. ما شخصیتی مستقل داریم اما یک هدف و یک روح داریم.»

۱    
آی اسپورت
2019-10-09 17:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر