فهرست
داستان کمال-پرسپولیس؛ روزهای سخت بدون سپر
داستان کمال-پرسپولیس؛ روزهای سخت بدون سپر

داستان کمال-پرسپولیس؛ روزهای سخت بدون سپر

آی اسپورت - تعویق بیش از اندازه لیگ برتر برای تیم‌هایی که مصدوم و یا بازیکنان تازه وارد داشتند یک فرصت طلایی محسوب می‌شد تا با آمادگی کامل در لیگ برتر حضور پیدا کنند. اما حتی این مهلت طولانی‌مدت برای هافبک قرمزها کافی نبود. کمال کامیابی‌نیا که در تمام مدت تعویق لیگ و تمرینات حضور داشت با شروع لیگ به یکباره به یاد عمل جراحی افتاد و در روزهایی که همه خود را برای آغاز لیگ آماده می‌کردند شماره ۱۱ پرسپولیسی‌ها روزهای نقاهتش را آغاز کرد. کامیابی‌نیا که از زمان حضورش در پرسپولیس یکی از بهترین و تاثیرگذارترین بازیکنان تیمش بوده در مواقع حساس کم پیش  نیامده که دست سرمربی‌اش را در پوست گردو بگذارد. بازیکنی که گویا حساسیت خاصی به بازی‌های حساس به خصوص استقلال و سپاهان و تراکتورسازی دارد در اکثر بازی‌ها مقابل این سه تیم به جای عصای دست پرسپولیس، هوادار آن بوده است.

کامیابی‌نیا در لیگ پانزدهم در دربی برگشت به دلیل مصدومیت حضور نداشت. اگرچه پرسپولیس با برد شیرین ۴-۲ به پیروزی رسید. او آن فصل در بازی نفت تهران و تراکتورسازی تبریز و صبای قم هم غایب بود که در دو بازی تراکتورسازی و نفت تهران، پرسپولیس با دو گلی که دریافت کرد و دو تساوی 4 امتیاز حساس را از دست داد و در نهایت به خاطر تفاضل گل قهرمان نشد.

در لیگ شانزدهم که پرسپولیس تیمی شکست‌ناپذیر بود آنها بعد از برد ۳-۰ مقابل تراکتورسازی خود را برای بازی‌های بعدی آماده می‌کردند. درگیری با حاتمی و اعتراض شماره ۱۱ به کارت زرد اما در نهایت به کارت قرمز و محرومیت از دربی انجامید. پرسپولیس آن دربی را ۳-۲باخت و غیبت کمال حسابی به چشم آمد. البته این پایان ماجرا نبود و کارت قرمز و محروم او، بازی با سپاهان را هم به محرومیت بازیکن پرسپولیس اضافه کرد.

در لیگ هفدهم مصدومیت شانه سه بازی دیگر را هم از کامیابی‌نیا گرفت که مهم‌ترین آن سپاهان بود. پرسپولیس در این بازی برنده شد اما در بازی مقابل گسترش فولاد ۲ امتیاز را از دست داد. در آسیا هم بازی با الهلال در نیمه نهایی سال ۲۰۱۷ که پرسپولیس ۴-۰بازنده شد و بازی رفت نیمه نهایی ۲۰۱۸ با السد که برانکو توانست با نبودن نیمی از بازیکنانش به سختی یک بر صفر پیروز شود هم غیبت های مهم کامیابی‌نیاست.

داستان‌های او این فصل اما شکل جدی‌تری به خود گرفته است. عمل کامیابی‌نیا لیست غیبت‌های او را از چند بازی فراتر برده و او بخش اعظمی از فصل را از دست خواهد داد. بخشی که تراکتورسازی آن با باخت گذشت و حالا سپاهان و دربی‌اش هنوز مانده است. داستان کمال و پرسپولیس مثل هرسال با غیبت او در روزهای حساس دنبال می‌شود. تفاوت این فصل با فصل گذشته این است که تیم کالدرون در شرایطی حساس به سر می‌برد و برای رسیدن به روزهای آرامش، به تمام بازیکنانش و تمام قدرتش نیاز دارد.

۱۲    
آی اسپورت
2019-09-20 21:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر