فهرست
مشکلات دنباله دار تیم ملی/ از شب عاشورا تا شب قدر
مشکلات دنباله دار تیم ملی/ از شب عاشورا تا شب قدر

مشکلات دنباله دار تیم ملی/ از شب عاشورا تا شب قدر

آی اسپورت- برنامه ای که فیفا برای برگزاری بازیهای مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه اعلام کرده است، مشکلات زیادی را برای تیم ملی ایجاد کرده و می کند.

مشکل اول، روز بازی با کره جنوبی است. این بازی مصادف شده است با شب عاشورا. فیفا ساعت 20 را برای برگزاری این بازی اعلام کرده بود که فدراسیون بالاخره توانست ساعت آن را تغییر داده و به 18:15 برساند تا مشکلی برای برگزاری عزاداری شب شهادت امام حسین (ع) ایجاد نشود.

اما نگاهی به برنامه پیش روی تیم ملی یک مشکل دیگر و شاید بزرگتر را هم نشان می دهد. بازی برگشت ایران و ازبکستان 23 خرداد 1396 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. دوئلی که در ماه رمضان انجام می شود. آن روز اذان مغرب ساعت 19:42 است و به همین دلیل ساعت برگزاری بازی 21 و شاید هم 22 اعلام می شود. اما مشکل این است که این شب مصادف است با اولین شب قدر و ضربت خوردن حضرت علی (ع). فدراسیون در آن بازی حتی نمی تواند از نسخه تغییر ساعت بازی استفاده کند و به همین دلیل باید منتظر انواع و اقسام افاضات! بود.

۵ ۱  
آی اسپورت
2016-10-04 20:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
احسان
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۴
واقعا متاسفم با ین طرز تفکر المپیک 2012 زلزله اومده بود و عزای عمومی اعلام شده بود بازی ایرانی ها هم تو شبهای قدر بود بچه ها بازی کردند به خدا هیچی هم نشد واقعا هیچی نشد الان 4 سال گذشته یک المپیک دیگه هم برگزار شد و هیچ بی حرمتی هم به امامان بزرگوارمون و دین اسلام نشد نمی دونم چرا کاسه داغ تر از آش شدند آآآآآآآآه خدا
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر