فهرست
بیانیه تراکتور درباره ماجرای شجاعی؛ سوءتفاهم
بیانیه تراکتور درباره ماجرای شجاعی؛ سوءتفاهم

بیانیه تراکتور درباره ماجرای شجاعی؛ سوءتفاهم

آی اسپورت - باشگاه تراکتورسازی تبریز با انتشار بیانیه‌ای نسبت به حواشی اخیر واکنش نشان داد. متن بیانیه بدین شرح می‌باشد:

هواداران عزیز و پرشور تراکتورسازی

به پشتوانه حمایت همه‌جانبه شما این روز‌ها تراکتور در ساحل آرامش به سر می‌برد، نتیجه بازی با استقلال خوزستان دیگر به تاریخ پیوسته و اینک نگاه‌ها به بازی با صنعت نفت در آبادان معطوف است.

بازی اخیر با صنعت نفت آبادان خاطره خوبی را برای ما به‌جای نگذاشت و باخت در ضربات پنالتی کام ما را تلخ کرد. در کنار این تلخی، سوءتفاهمی فی‌مابین کاپیتان تیم محبوب تراکتور و داور محترم بازی باعث ایجاد مسائل دامنه‌دار شد.

سوءتفاهم بین دو شخصیت اخلاق‌مدار فوتبال ایران، از یک سو بیژن حیدری داور باشخصیت، تحصیل‌کرده و از جراحان دوست‌داشتنی کشور که در زلزله کرمانشاه عاشقانه به کمک مردم شتافت. داوری که والده‌اش از مردم دیار آذربایجان به شمار می‌رود و از سوی دیگر مسعود شجاعی کاپیتان محبوب تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه تراکتورسازی که همواره به اخلاق شهره بوده و در بحرانی‌ترین شرایط کنار مردم بوده است؛ لذا از عموم هواداران می‌خواهیم که، چون همیشه صرفاً به حمایت از تیم محبوب خود بپردازند تا آرامش که بزرگ‌ترین نیاز هر تیم فوتبال است، تأمین شود.

لازم به ذکر است باشگاه تراکتورسازی، کادر فنی و بازیکنان ضمن اینکه تابع قانون بوده و به آرای قانونی صادرشده تمکین خواهند کرد همچنین از مسئولین امر انتظار همیشگی‌شان نگاه عدالت محور است.

۱۵    
آی اسپورت
2018-10-03 19:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر