فهرست
پشت‌پرده نیمکت‌نشینی رحمتی: از دل‌پیچه تا قهر
پشت‌پرده نیمکت‌نشینی رحمتی: از دل‌پیچه تا قهر

پشت‌پرده نیمکت‌نشینی رحمتی: از دل‌پیچه تا قهر

آی اسپورت- پس از شکست استقلال مقابل نفت‌ در جام حذفی، حرف و حدیث‌هایی از اختلاف بین علیرضا منصوریان و مهدی رحمتی مطرح شد. گویا رحمتی پیش از این بازی گفته که مشکل دل‌پیچه پیدا کرده و نمی‌تواند در برابر نفت بازی کند، اما به یک‌بار تصمیمش را در لحظه آخر عوض کرد و درون دروازه قرار گرفت. پس از پایان بازی در وقت‌های قانونی، رحمتی به جای اینکه به صحبت‌های سرمربی استقلال گوش بدهد، به رختکن رفته و زمانی بازمی‌گردد که داور در حال آغاز سوت وقت‌های اضافه بود. رفتار دروازه‌بان استقلال، ناراحتی منصوریان را در پی داشت و پس از شکست مقابل نفت‌تهران، شایعات زیادی مطرح شد مبنی بر اینکه، منصوریان قصد دارد رحمتی را برای بازی با سپاهان روی نیمکت بنشاند و از سیدحسین حسینی استقاده کند.

از سوی دیگری هم شایعه شده که منصوریان دیگر تمایلی به حضور رحمتی در استقلال ندارد و شاید این دروازه‌بان در نیم فصل دوم در لیست خروج قرار بگیرد. همچنین، رحمتی که هیچ اظهارنظری انجام نداده شاید منتظر سرنوشت منصوریان بوده که آیا از استقلال کنار گذاشته می‌شود یا خیر. با همه این تفاسیر، شایعه نشستن روی نیمکت رحمتی در برابر سپاهان، به واقعیت تبدیل شد و برای نخستین بار رحمتی از سال 90 که برای استقلال بازی کرده -به جز  یک فصل هم در پیکان حضور داشت-، باید روی نیمکت ذخیره‌‌ها بنشیند. این اتفاق شاید برای رحمتی شوک بزرگی محسوب شده و به اعتبار او ضربه وارد کند. منصوریان در حالی این تصمیم را گرفته که روز گذشته با امیر قلعه‌نویی سرمربی تراکتورسازی در زمین شماره دوی آزادی دیدار و صحبت کرد.

تسنیم

۵ ۲  
آی اسپورت
2016-12-25 13:42:00
نظر دهید

۲ نظر
Maziar
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۰۸
امیدوارم بالاخره یکی ایشون و بندازه بیرون ، امیدوارم بعد از 3 ، 4 سال استقلال دوباره آزاد بشه ، حیف طالبلو که تو این چند سال نتونست برای اس اس بازی بکنه :(
۴
جاوید
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۴۸
بد آتیشی افتاده تو خیمه گاه آبیا ، یه تفرقه ی کشنده و شکننده در راه است ...
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر