فهرست
بشار؛ جواهر این روز‌های پرسپولیس
بشار؛ جواهر این روز‌های پرسپولیس

بشار؛ جواهر این روز‌های پرسپولیس

آی اسپورت - بدون شک بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس یکی از بهترین‌های پرسپولیس در شروع مجدد لیگ بود و نقش پررنگی در کسب چهارمین قهرمانی متوالی سرخپوشان داشت. بشار که به خاطر کرونا دیر به تمرینات پرسپولیس اضافه شد و نخستین بازی سرخپوشان بعد از آغاز دوباره لیگ مقابل پیکان را از روی نیمکت شروع کرد، خیلی زود به شرایط آرمانی رسید و در راه قهرمانی کمک زیادی به تیمش کرد.

بشار که به دلیل مصدومیت جزئی در دیدار مقابل گل‌گهر غایب بود، در بازی برابر سایپا به صورت فیکس در ترکیب پرسپولیس به میدان رفت و ستاره تیمش بود. هافبک عراقی بار‌ها با حرکات پا به توپ و تکنیکی مدافعان سایپا را به هم ریخت و برای مهاجمان تیمش موقعیت ساخت. بشار هر دو گل نخست پرسپولیس را پایه‌ریزی کرد و دو پاس گل زیبا به امیری و اوساگونا داد تا ستاره تیمش باشد.

رسن در حالی جواهر این روز‌های پرسپولیس است که به دلیل اختلافات مالی با باشگاه و عدم دریافت طلبش، آینده نامعلومی در پرسپولیس دارد و مشخص نیست مدیران پرسپولیس از عهده تمدید قرارداد با این بازیکن برمی‌آیند یا خیر. به واقع حیف است مدیران پرسپولیس قرارداد این بازیکن تأثیر‌گذار را تمدید نکنند و کادر فنی و هواداران پرسپولیس از داشتن ستاره‌ای مثل بشار محروم شوند.

 

خبر ورزشی 

۲    
آی اسپورت
2020-08-23 08:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر