فهرست
آلمانی‌ها سخت می‌بازند
آلمانی‌ها سخت می‌بازند
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

آلمانی‌ها سخت می‌بازند

آی‌اسپورت- آلمان یک بار دیگر نشان داد حذف شدن حداقل برای ژرمن‌ها در جام جهانی آسان نخواهد بود. ژرمن‌ها در دقیقه ۹۴ و در حالی که ۱۰ نفره بودند با گل دیدنی تونی کروس از روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسیدند تا امیدهای آنها برای حضور در دور بعد زنده بماند. آلمان در اواخر نیمه اول با یک گل از حریف عقب افتاد اما خوی همیشگی این تیم در نیمه دوم به داد این تیم رسید و در نهایت ژرمن‌ها با برتری ۲-۱ در جام باقی ماندند.

در ادوار مختلف جام جهانی بارها شاهد آن بودیم که آلمان در ثانیه‌های پایانی موفق به بازگشت شده و این بار آنها با گل دیدنی تونی کروس در اوقات اضافه موفق شد گل برتری را به ثمر رساند.

سال‌ها پیش گری لینه‌کر اسطوره فوتبال انگلیس مدعی شد فوتبال ورزشی است که ۲۲ نفر به دنبال توپ می‌دوند اما در نهایت آلمان پبروز خواهد شد؛ گرچه این اظهارنظر در ابتدا مورد تقبیح قرار گرفت اما انگار خیلی هم دور از حقیقت نیست.

 

ورزش سه

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-06-24 00:50:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
میم
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۱۷
سوئد در نیمه دوم جز 11 نفره در زمین خودی دفاع کردن، حرفی برای گفتن نداشت و البته دفاع کردن رو هم بدرستی بلد نبود چه بسا که آلمان ها بار ها و بارها در پشت دفاع و داخل محوطه صاحب موقعیت شدند که براحتی از دست دادند. کافیه که دفاع کردن دو تیم ایران و سوئد رو مقایسه کنید و البته چون سوئد یک تیم اروپایی ست و از لحاظ سطح رفاه و امکانات در شرایط خوبی ست همیشه محترم تر از ایران مورد نقد و قضاوت قرار میگیره.
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر