فهرست
ادعای عجیب روز؛ 3 استقلالی باید فیکس تیم ملی باشند
ادعای عجیب روز؛ 3 استقلالی باید فیکس تیم ملی باشند

ادعای عجیب روز؛ 3 استقلالی باید فیکس تیم ملی باشند

آی اسپورت - حسن زمانی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال از کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران گلایه کرده است. زمانی که در دوره‌های پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی نماینده بوده معتقد است کی‌روش باید از بازیکنان استقلال بیشتر در تیم ملی بهره ببرد!‌  او گفته است:« از مربی تیم ملی گلایه داریم! که چرا تعداد استقلالی‌ها در تیم ملی کم است. حداقل چهار پنج بازیکن استقلال لیاقت حضور در تیم ملی را داشتند و حداقل سه بازیکن باید در ترکیب اصلی بازی می‌کردند.»

زمانی در حالی این گلایه‌ها را مطرح می‌کند که استقلال در فصل جاری نتایج خوبی در لیگ برتر نگرفته و ستاره‌های این تیم هنوز نتوانسته‌اند انتظار مربیان و هواداران استقلال را هم برآورده کنند. از طرفی از تیم صدرنشین لیگ برتر یعنی تراکتورسازی هم فقط دو بازیکن به تیم ملی دعوت شده‌اند که آن‌ها هم فرصت بازی در تیم ملی را پیدا نمی‌کنند. این کاش آقای زمانی می‌گفت کدام بازیکنان استقلال باید به تیم ملی دعوت می‌شدند و کدام 3 نفر باید در ترکیب اصلی تیم ملی بازی می‌کردند.

 

کد خبر:9402

۲ ۲  
آی اسپورت
2016-10-09 11:21:00
نظر دهید

۲ نظر
tytuut
يكشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۰
خوب مگه دروغ ميگه ...اميد ابراهيمي نبايد يه بازي بهش ميدون بدن ؟؟؟ ... خسرو حيدري در اين شرايط مناسب نبود ؟؟؟... كروش كه امثال انصاري رو از لنگ دعوت ميكنه نميشد يه نگاهي هم به فرشيد اسماعيلي و مجيد حسيني بكنه ؟؟؟؟... رحمتي رو هم كه ديگه همه ميدونن ...
۴
برزو
يكشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۵
تابلوئه كيروش لُنگيه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر