فهرست
فتح‌الله‌زاده: زرینچه تویوتا را موتور گازی دیده!
فتح‌الله‌زاده: زرینچه تویوتا را موتور گازی دیده!

فتح‌الله‌زاده: زرینچه تویوتا را موتور گازی دیده!

آی اسپورت - علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت که اگر مدیرعامل استقلال شوم، به احتمال نود درصد استراماچونی را برمی‌گردانم. فتح‌الله‌زاده، در واکنش به اظهارات جواد زرینچه که گفته فتح‌الله‌زاده با موتور گازی کار می‌کرد، اما از استقلال به خیلی چیزها رسید، گفت: «یکی از مشکلاتی که باعث می‌شود آقا جواد به حقش نرسد، همین موارد است. آدم‌های خناسی هستند که از روحیه جواد که زود عصبانی می‌شود، سوء استفاده کرده و کاری می‌کنند بنده خدا با همه درگیر شود.»

وی افزود: «من عکاس نبودم و افتخار می‌کنم سردبیر یک مجله پرتیراژ کشور بودم که در روزنامه اطلاعات منتشر می‌شد. اگر اطلاعات آدم ناقص باشد، موجب خجالتی او می‌شود. من قبل از اینکه به استقلال بیایم 10 سال مدیر جشنواره تئاتر فجر بودم که خودش یک وزارتخانه است. متأسفانه‌ زرینچه حرف‌هایی می‌زند که پرت و پلا است. من ماشین تویوتا کریسیدا داشتم و اگر این خودرو به چشم جواد موتور آمده، مشکل از چشم‌هایش است نه من. عکس‌هایم موجود است و می‌توانم آن را منتشر کنم. به زرینچه پینشهاد می‌کنم حرمت بزرگ‌ترها را نگه دارد تا فردا نیز به او احترام بگذارند. من 10 سال مدیر جشنواره تئاتر فجر و سردبیر مجله جوانان در روزنامه اطلاعات بودم.»

فتح‌الله‌زاده در خصوص بحث بازگشت به باشگاه استقلال گفت: «روز گذشته دوستان از وزارت ورزش و جوانان محبت کردند و صحبت‌هایی انجام دادند و قرار است امروز هم صحبت کنیم. اگر لایق بودم با اجازه پیشکسوتان خدمت‌گذار خواهیم بود، اگر مورد قبول نبودم، در کنار هم به تشویق استقلال می‌پردازیم. قبول مسئولیت استقلال ریسک بزرگی است، اما من همه سرمایه‌هایم را از هواداران دارم و آبرویم را می‌گذارم و اگر آبرویم برود، به خاطر هواداران اشکالی ندارد.»

فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سؤال که اگر مدیرعامل استقلال شود، می‌تواند استراماچونی را بازگرداند، گفت: «اگر مدیرعامل استقلال شوم، نود درصد استراماچونی را بازمی‌گردانم.»

 

تسنیم 

۴ ۴  
آی اسپورت
2019-12-10 12:34:00
نظر دهید

۴ نظر
سعید مناویچ از خوزستان
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۱۳
بزرگترین دزد کشور حاج فتل است

لامصب مثل آفتابگردان رنگ عوض میکنه
منتقد
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۳۴
بزرگترین بازگشت به عقب تاریخ یعنی حضور فتح الله زاده. عصر پوپولیسم
ھوتن
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۳۶
استقلال وپرسپولیس همین الان هم انبوهی از بدهی در دوران همین فتح الله زاده ورویانیان را پرداخت میکنند
خواهش میکنم به عنوان یک استقلالی به استقلال نیا
دوران مدیریت اماتوری فوتبال سالهاست که تموم شده فوتبال امروز مدیران فوتبالی وتخصیلکرده میخواد در قطر وبخصوص امارات همه مدیران تیم فوتبال از پیشکسوتان سابق باشگها هستند و اتفاقا بدون پارتی ولابی به صندلی مدیریت رسیدند نه با سفارش فلان وزیر و نماینده مجلس
در شرق اسیا مدیران فوتبال باید فوتبالی باشند نه سیاسی وبازنشسته ،درچین سن مدیریت فوتبال پایین چهل وپنج سال است ومدیران تحصیلات عالی در رشته مخصوص مدیریت ورزشی در بخش فوتبال دارند و امروزه فوتبال باشگاهی در شرق اسیا خیلی وقت است که عوض شده
امثال فتح الله زاده هنوز هم دوست دارند دراستقلال همه کاره باشند ولی تاریخشون تموم شده
۷
امیرحسین
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۲۴
یه آدم سخیف و چیپ و کم عقل درست مثل احمدی نژاد! بی کلاس و مملو از سوتی و سو مدیریت! خاک بر سرت سلطانی فر که برای بستن دهان هوچی گران به چه کسی متوسل شدی!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر