فهرست
آخرین خبر درباره رحمتی/ می‌ماند اگر ...
آخرین خبر درباره رحمتی/ می‌ماند اگر ...

آخرین خبر درباره رحمتی/ می‌ماند اگر ...

آی اسپورت- مهدی رحمتی در شروع مجدد تمرینات استقلال، امروز جزو اولین بازیکنانی بود که وارد کمپ تمرینی این تیم شد. او بلافاصله وارد زمین چمن شد و منتظر ماند تا کادر فنی برسد. بعد از حضور منصوریان هم، اتفاق و دیالوگ خاصی بین سرمربی و او برقرار نشد. درحقیقت جز محسن کریمی و خسرو حیدری، منصوریان با هیچ بازیکن دیگری در تمرین امروز هم کلام نشد.

رضا افتخاری، مدیرعامل استقلال درباره آخرین وضعیت رحمتی طوری حرف می زند که همه چیز به نظر منصوریان بستگی دارد:«مهدی رحمتی امروز مانند روزهای قبل در تمرینات شرکت کرد اما این سرمربی تیم است که باید در رابطه با او تصمیم‌ گیری کرده و نظر نهایی ‌اش را اعلام کند. خود رحمتی متوجه شده که اشتباهاتی داشته است. اشتباهات او فنی نبوده و بیشتر رفتاری بوده است. این موضوع را بارها منصوریان به رحمتی گفته است. فکر کنم رحمتی چاره ‌ای ندارد که با سرمربی تیم مذاکره کرده و مشکلات را حل کند تا در استقلال بماند. منصوریان هنوز نظر نهایی را درباره رحمتی به ما نگفته است. در چند روز آینده منصوریان در رابطه با او تصمیم نهایی را می‌گیرد. از رحمتی به دلایلی که همه می دانند در بازی با سپاهان استفاده نشد».

آخرین خبر درباره رحمتی و ماندن یا رفتنش از استقلال این است که در جلسه ای بین او و منصوریان با حضور افتخاری و احتمالا خسرو حیدری، تصمیم نهایی درباره دروازه بان استقلال گرفته می شود. احتمال اصلی هم این است که منصوریان به ماندن او رضایت می دهد و رحمتی حداقل تا پایان فصل، استقلالی می ماند. رحمتی مشکلی بابت نیمکت نشینی ندارد ولی باید دید اگر منصوریان هم بسان کی روش از او عذرخواهی رسمی از اعضای تیم و کادر فنی را بخواهد، زیر بار این شرط می رود.

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2016-12-30 19:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امید
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۰
منصوریان اگه میخواد یه ذره شانس موفقیت داشته باشه باید رحمتی را اخراج کنه و بختیار را هم بفروشه. و گرنه اصلاً مربی نیست. اینو به عنوان یه پرسپولیسی گفتم. مربی اگه نتونه روی تیمش کنترل داشته باشه هرگز موفق نخواهد شد.
محمد
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۵۶
به عنوان یه استقلالی میگم شما زیاد حرف نزن لنگی بی خاصیت در مورد تیم خودت نظر بده در مورد سرورتون نظر نده افتاد یا بیام بندازمش
۳
مرتضی
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۰۵
بیا و خوبی کن . برای اینکه از این سوراختر نشین میگه وگرنه اگه با گشادی سوراخ حال می کنی که حرفی نیست .
غرق میشین میرین ته جدول .
البته نباید هم از سوراخ شدن بترسین. تیمی که دستل سه بوده و شیش تایی شده دیگه چیزی برای از دست دادن نداره .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر