فهرست
قلعه‌نویی: سر یک پنالتی مملکت را به هم ریختند!
قلعه‌نویی: سر یک پنالتی مملکت را به هم ریختند!

قلعه‌نویی: سر یک پنالتی مملکت را به هم ریختند!

آی اسپورت - امیر قلعه‌نویی پس از تساوی مقابل نساجی مازندران گفت: ابتدا ولادت امام حسن عسکری (ع) را تبریک می‌گویم و خوشحالم که هر بازی که سپاهان که انجام می‌دهد یکی از بهترین بازی‌های لیگ است و این بازی نیز همین‌گونه بود. از این بابت به فوتبال ایران تبریک می‌گویم. بعد از بازی با استقلال، تیم ما را از نظر روحی و روانی تحت فشار قرار داشت. یک سؤال از ممبینی دارم. مگر نباید برای تیم‌های شهرستانی عدالت رعایت می‌شد؟ مقابل سایپا یک پنالتی برای ما گرفته نشد که از پنالتی استقلال مقابل ما نیز واضح تر بود، اما آب از آب تکان نخورد.

به داوران فشار نیاور آقای ممبینی!

پنج روز است که سر یک پنالتی جو مملکت را به‌هم ریخته‌اند. بعد از پنالتی ۵۰ سوت به ضرر ما زده شد. آقایی ممبینی عزیز بالاخره داور اشتباه می‌کند. صفایی و سیدعلی نیز برای ما اشتباه کردند و گل اولی نیز که امروز دریافت کردیم، آفساید بود. بالاخره در فوتبال اتفاق می‌افتد. یک پنالتی نیز روی علی قربانی انجام شد که گرفته نشد و فکر می‌کنم گل دومی که ما نیز زدیم آفساید بود. اینگونه به داوران فشار نیاور آقای ممبینی! شما باید از حق و حقوق داوران دفاع کنید. قبل از بازی با استقلال بیشترین اشتباهات داوری ما مقابل سایپا و پارس جنوبی خورد، اما برای تیم‌ها شهرستانی آب از آب تکان نمی‌خورد. فشار روی داوران می‌آورند تا داور تحت‌تأثیر قرار بگیرد و در بازی بعدی تیم‌های شهرستانی این بالاها سرشان بیاید.

یک توپ آمد، دو گل خوردیم

نساجی در بازی امروز یک توپ روی دروازه ما آورد و دو گل به ثمر رساند! ما امروز خودمان، خود را تنبیه کردیم. وقتی در شش‌قدم، سه قدم و تک به تک گل نمی‌زنیم و لحظات آخر نیز کومان یک موقعیت از دست می‌دهد، نتیجه تساوی رقم می‌خورد. تازه شانس آوردیم که قانون نانوشته فوتبال شامل حامل ما نشد. در مجموع بازی بسیار خوبی بود و به مهاجری نیز تبریک می‌گویم که تیم خوبی درست کرده است، اما فکر نمی‌کنم تا امروز تیمی به قائمشهر آمده باشد و این همه موقعیت گل ایجاد و کمترین موقعیت روی دروازه‌اش باشد. گلی که خوردیم خیلی خنده‌دار بود و عباس‌زاده در آفساید بود. قربان‌زاده و محبی و بازیکنان دیگر موقعیت‌های زیادی از دست دادند. در مجموع به فوتبال تبریک می‌گویم.

۵ ۶  
آی اسپورت
2019-12-05 19:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
mojtaba
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۹
مردك نساجي امروز ي موقعيت داشت؟ تمام بازي دست نساجي بود،گلي ك باشگاه بتو داد اصلا مردم قبول نداشتن و دائم داشتن هو ميكردن اين حركت باشگاه رو، امروز نساجي كاملا سوار بازي بود و سپاهان فقط چپ و راست زير توپ ميزد، هافبكهاي سپاهان محو سه تا هافبك نساجي بودن، گل اولي ك سپاهان زد خنده دار بود و گل دومش ١٠٠٠٠٠ درصد آفسايد....
۵
رضا
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۲۶
همان داوری که به ضرر استقلال اشتباه کرد ومحروم شد روزی هم به ضرر تراکتور اشتباه کرد وبه عنوان جایزه ه مالزی رفت
۲
kean
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۲۹
برای قلعه نویی فرقی نداره اگه از داوری متضرر بشه تا هفته ها در موردش حرف میزنه سود هم ببره بازم حرف میزنه که چرا تیم حریف بهش اعتراض کرده کلا منطق جالبی داره یکی بهش بگه اون صحنه اگه علیهت بود چه انگ هایی به داور و تیم حریف و فدراسیو که نمیبستی الان استقلالیها اجحافی که بهشون شده رو فراموش کردن این ول کن نیست
۷
محمد نوبری
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۱۰
هم تو هم کیسه کثیف و مافیایی هستین
۲
مصی
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۱
امیر عقده ای.ناصرخان حجازی کجایی
مصی
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۵۱
ناصرخان کجایی که یادش بدی که جلو استقلال رو نیمکت نمیشنستی
امیر عقده ای
تو هیچ وقت محبوب نمیشی امیر مافیایی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر