فهرست
یک هشتم لیگ قهرمانان به روایت اوپتا
یک هشتم لیگ قهرمانان به روایت اوپتا

یک هشتم لیگ قهرمانان به روایت اوپتا

آی اسپورت- هفته گذشته بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آغاز شدند و در ادامه این بازی‌ها سه شنبه و چهارشنبه شب هم شاهد بازی‌هایی هستیم. در بازی‌های سه شنبه موناکو فرانسه در خانه من سیتی انگلیس به مصاف این تیم می‌رود و لورکوزن آلمان هم میزبان اتلتیکومادرید اسپانیا است. در زیر آماری که مرجع خبری اوپتا درباره این بازی‌های منتشر کرده را بررسی می‌کنیم.

لورکوزن Vs اتلتیکومادرید

5- لورکوزن برای پنجمین بار در 6 دوره اخیری که در این مسابقات حضور داشته به مرحله حذفی رسیده است. هرچند از فصل 02-2001 به بعد موفق نشدند از مرحله یک هشتم بالاتر روند، آن زمان آن‌ها مغلوب رئال مادرید شدند.

8- تیم آلمانی 8 دیدار آخرش در لیگ قهرمانان شکست ناپذیر بوده است. این تیم 2 برد و 6 مساوی کسب کرده است. فقط رئال مادرید با 10 بازی بدون شکست در این بازی‌ها روندی طولانی‌تر از آن‌ها دارد، البته در میان تیم‎هایی که هنوز در این رقابت حاضر هستند.

25- اتلتیکو از فصل 14-2013 که به لیگ قهرمانان بازگشته در 42 بازی 25 بار کلین شیت کرده است. بیشتر از هر باشگاهی در همین دوره زمانی.

54- آنتون گریزمن از فصل گذشته به بعد در 54 درصد از گل‌های اتلتیکو در رقابت‌های لیگ قهرمانان نقش داشته است. مهاجم فرانسوی در 24 گلی که تیمش زده سهم داشته، او 10 گل زده و 3 پاس گل داده است.

1- خاویر ارناندس این فصل در 6 بازی برای لورکوزن در لیگ قهرمانان اروپا تنها یک گل زده است. آخرین بار او در این بازی‌ها در 5 بازی 5 گل زده بود.

سیتی Vs موناکو

0- من سیتی در 3 دیدار اروپایی که مقابل حریف فرانسوی داشته هرگز نباخته است. این تیم یک برد و دو مساوی به دست آورده است. هر 3 این بازی‌ها هم مقابل پاری‌‎سن ژرمن بوده است.

4- موناکو بیشتر از هر تیمی صدرنشین گروهش در لیگ قهرمانان بوده است. این تیم در فصول 15-2014، 05-2004 و 04-2003 به غیر از این فصل صدرنشین بوده‌اند.

1- سیتی در لیگ قهرمانان تنها در یکی از 5 بازی حذفی خانگی برنده بوده است و 2 بار مساوی کرده و 2 بار هم شکست خورده است.

522- سرخیو آگوئرو در 522 دقیقه آخر که برای تیمش بازی کرده گلی نزده است، البته در بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان. مهاجم سیتی در 6 بازی اخیر تیمش در لیگ قهرمانان در اتحاد تنها در یکی از آن‌ها گل زده است، اما آن یک بازی مقابل مونشنگلادباخ بوده که در آن هت تریک کرده است.

10- رادامل فالکائو که تنها 10 بار در بازی‌های لیگ قهرمانان در ترکیب اصلی بوده 6 گل زده و یک پاس گل داده است.

 

۳    
آی اسپورت
2017-02-20 20:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر