فهرست
دایی در کنفرانس: به تراکتوری ها فحش ندادم
دایی در کنفرانس: به تراکتوری ها فحش ندادم

دایی در کنفرانس: به تراکتوری ها فحش ندادم

آی اسپورت- علی دایی پس از پیروزی ۲ بر یک تیم فوتبال سایپا مقابل تراکتورسازی، گفت: تراکتورسازی تیم خیلی بزرگی است و ما در دیداری بسیار سخت پیروز شدیم. در برخی از دقایق بازی، تراکتورسازی بهتر از ما کار کرد. ما متأسفانه در نیمه اول خیلی به تراکتورسازی موقعیت دادیم، اما خدا را شکر بچه‌های فوتبال خوبی بازی کردند. اینکه بتوانی در تبریز تراکتورسازی را ببری، کار بزرگی است. بچه‌ها خیلی تلاش کردند و خوشحالم که توانستیم بازی را ببریم. خداوند هم به ما لطف کرد که دروازه‌بان‌مان پنالتی آقای ایران‌پوریان را گرفت و خدا را شکر بعد از گل تساوی بچه‌ها به بازی برگشتند.

 تیمش در همه بازی‌ها برای برد به میدان می‌رود: ما در هیچ دیداری برای تساوی به میدان نمی‌رویم. در این بازی هم تلاش کردیم که سه امتیاز را بگیریم. ما برای برد آمده بودیم و یک امتیاز به دردمان نمی‌خورد و خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم. برای ما هیچ فرقی نمی‌کند مقابل چه تیمی بازی می‌کنیم و همیشه به دنبال برد هستیم. ما نیاز مبرمی به سه امتیاز داشتیم و حملاتی روی دروازه آنها انجام دادیم. اگر بچه‌ها باهوش‌تر بودند، می‌توانستیم بهتر از این هم نتیجه بگریم. همان‌طور که گفتم، در تبریز تیم تراکتورسازی را بردن کار بزرگی است. بچه‌های ما نشان دادند اگر بخواهند می‌توانند تمام تیم‌ها را ببرند.

روند تیمش در لیگ هفدهم: متأسفانه از هفته دهم، یازدهم به بعد بود که ما جان گرفتیم. خدا را شکر در بازی با استقلال توانستیم نتیجه خوبی بگیریم. در نیم‌فصل اول در همین مقطع ۱۰ امتیاز داشتیم، اما الان هشت امتیاز گرفته‌ایم. ما سعی می‌کنیم روز به روز نتایج بهتری بگیریم.

 انتقاد شدید از هوادارانی که علیه او شعار دادند: من امروز اولین بار بود که برای این تماشاگران متأسف شدم. من همیشه از هواداران تراکتورسازی حمایت کردم، اما امروز متأسفانه از دقیقه یک شروع به فحاشی کردند و آن شعارها را دادند. هرکس به کسی توهین کند و شعار بدهد، لیاقت خودش را نشان داده، اما حیف تبریز و آذربایجان است که در آن این اتفاقات بیفتد. عوض اینکه مثل همیشه به تیم‌شان کمک کنند، دارند شعارهایی می‌دهند که در روحیه تیم‌شان تأثیر منفی دارد. متأسفانه هواداران تراکتورسازی امروز نعمت خوبی برای سایپا بودند، با این کاری که کردند، تیم‌شان را پایین آوردند و ما آن‌طور که دل‌مان می‌خواست بازی کنیم و نتیجه بگیریم. هوادارانی که آن شعارها را دادند، به خودشان و خانواده‌های‌شان فحش دادند.  زمانی که به ورزشگاه آمدم باید چه عکس‌العملی نشان بدهم؟ فرقی نمی‌کند که هواداران حاضر در ورزشگاه ترک باشند یا فارس، برای من فرقی ندارد و مهم هم نیست. من به دنبال حقم. من مسئله‌ای که در تهران به وجود آمده را رد می‌کنم، مسائل اینجا را هم رد می‌کنم. با این پتانسیلی که تراکتورسازی دارد، باید یک نفر آن را رهبری کند، اما برعکس می‌شود. باید این مسائل را کنترل کنند، اما لیدر هم مقابل هواداران به من فحاشی می‌کند. متأسفانه همه‌چیز برعکس شده است.

وقتی تماشاگر در ورزشگاه کم است توهین می‌شود، اما وقتی تماشاگر زیاد می‌آید، توهینی نمی‌بینیم: زمانی که هواداران زیاد هستند، نمی‌توانند برخی شعارهای خودشان را بدهند، اما وقتی تماشاگر کم است دو سه لیدر می‌توانند کار خودشان را بکنند. اینها هواداران تراکتورسازی بودند و به‌خاطر من نیامده بودند، اما همه‌جا خوب و بد داریم. من اصلاً ناراحت نشدم، تیمم برد و خدا را شکر می‌کنم. هر کس به من فحش داد، به خودش و خانواده‌اش فحش داد. فکر دیگری غیر از این نمی‌کنیم. ما کارمان را داخل زمین انجام می‌دهیم. من کارم را آنجا انجام می‌دهم و جواب کسانی که توهین می‌کنند را داخل مستطیل سبز می‌دهم. وقتی تعداد تماشاگر کم باشد، باب میل‌شان می‌توانند هدایت کنند. من شعارها را به دل نگرفتم و خوشحالم که تیمم برنده شده است.

در پاسخ به صحبت‌های خبرنگاری که اعتقاد داشت توهین به دایی جواب اتفاقات دیدار دو هفته پیش پرسپولیس - تراکتورسازی است: حرف شما کاملاً درست است، اما کار اشتباه را با کار اشتباه جواب نمی‌دهند. آدم گاهی وقت‌ها آقا منشی، بزرگی و گذشت می‌کند و به دیگران جواب نمی‌دهد. نه اینکه ما هم بیاییم کار اشتباه را جبران کنیم. تعداد کم را بهتر می‌توان هدایت کرد. آنهایی توهین کردند، تمام این توهین‌ها و این اتفاقات را به خودشان، خانواده‌شان، ناموس و مادرشان کردند! چیز دیگری فکر نمی‌کنم.

 سایپا به مهدی ترابی متکی است: چه کسی این حرف را می‌زند؟ تیم من متکی به یک نفر، دو نفر نیست. امروز روز خوب ترابی بود، در نیمه اول از او راضی نبودم، اما در نیمه دوم بازیکنی شد که هم به درد تیم ملی می‌خورد و هم باشگاهش. هر تصمیمی که به تیم ملی کمک بکند را دوست دارم. اگر ترابی این هفته در لیست تیم ملی باشد، او را می‌دهیم. من طرفدار تیم ملی هستم و می‌خواهیم در جام جهانی خوب بازی کند. بنابراین، هر بازیکنی از من بخواهند به تیم ملی می‌دهم.

 اعتقاد دارید که اشتباه را باید آقامنشانه حل کرد، اما در قبال شعارهای تماشاگران تراکتورسازی مدعی هستید هر چیزی گفته‌اند، به ناموس خودشان گفتند؟ چنین چیزی نیست. شما در حدی نیستید که این حرف را بزنید و متأسفم که چنین حرفی زدید. من به هواداران تراکتورسازی دشنام نداده‌ام و گفتم هر کسی هر چیزی گفته به خودش گفته است!

۱ ۱۳  
آی اسپورت
2018-01-18 18:02:00
نظر دهید

۱۳ نظر
رضا
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۹
متاسفانه با آمدن زمستان و کم شدن علف و یونجه باز چند صد رأس از تماشاچیان تبریزی رم کردند
کیفیر کوروش
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۷
اون خانواده تو پشت کوهی است که رم کرده
بامداد
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۲
این "رضا" و "تورک اوغلی" یک نفر هستند قبلا تورک اوغلی فقط به فارس ها لر ها و کرد ها و بقیه ایرانیا توهین میکرد تا اونارو وادار کنه متقابلا به ترک ها توهین کنند اما وقتی اکثریت خوانندگان سایت همیشه بین آذری های گرامی با پانترک های وطن فروش تمایز قایل شدند شروع کرده هم زمان به هر دو طرف توهین کردن!
پارس کلب
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۳
استخونتو بخور
۲
کوروش کویر
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۴
همونطور که نسل و نژاد فارسها حاصل تجاوز مردان عرب به زنهای افغانه، علی دایی بی ناموس هم حاصل تجاوز سگ به مادرشه.
۴
کوروش کویر
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۵
همونطور که نسل و نژاد فارسها حاصل تجاوز مردان عرب به زنهای افغانه، علی دایی بی ناموس هم حاصل تجاوز سگ به مادرشه.
۲
Reza
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۱۳
دایی اگر عرضه داره بره قبل از فوتبال لکنت زبان خودشو درست کنه تا حداقل درست و حسابی پارس کنه
۴
Ava_86
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۱۸
ادمین محترم خودت خجالت نمی کشی بابت کامنتا که تایید کردی!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر