فهرست
تصمیم رونالدو و تاثیر روی بازار نقل و انتقالات
تصمیم رونالدو و تاثیر روی بازار نقل و انتقالات

تصمیم رونالدو و تاثیر روی بازار نقل و انتقالات

آی اسپورت- تصمیم کریس رونالدو مبنی بر ترک رئال مادرید مانند بمبی در بازار نقل و انتقالات منفجر شده و روی مسائل مختلفی مانند اقدام تیم‌های برای جذب او و بازیکنان دیگر تاثیر گذاشته است.

تیم‌هایی مانند منچستریونایتد و پاری سن ژرمن که از قبل برای خرید این بازیکن برنامه‌ریزی کرده بودند زودتر از باقی دست به کار شدند و در حالی که دیگر باشگاه‌های ثروتمند هنوز در شوک این خبر هستند پیشنهادشان را هم آماده ارائه کرده‌اند. مطمئنا هم یکی از این دو تیم اولین تیمی خواهد بود که پیشنهاد رسمی برای رونالدو ارائه خواهد داد.

آلوارو موراتا – رئال مادرید یک ابر ترانسفر دیگر بود که نزدیک به انجام شدن بود، اما فعلا متوقف شده است و دلیلش هم تصمیم رونالدو است. منچستریونایتد می‌داند که اگر رونالدو تصمیم به ترک تیم را به طور قطعی گرفته باشد اولین شانس برای خرید این بازیکن است و در نتیجه دلیلی ندارد برای خرید موراتا عجله کند، این را هم می‌داند که اقدام برای جذب موراتا فعلا موفق نخواهد بود چون رئال هم صبر می‌کند تا تکلیف رونالدو مشخص شود که اگر او قرار باشد برود دلیلی برای فروش موراتا نیست.

دیگر ترانسفری که تحت تاثیر شایعه رونالدو متوقف شد احتمال انتقال خامس رودریگس به پاری‎سن ژرمن بود. اما تیم فرانسوی هم دیگر تیمی است که به غیر از یونایتد شانس خوبی برای جذب کریستیانون رونالدو دارد. پی اس جی این را هم می‌داند که اگر امکان خرید رونالدو را داشته باشد دیگر برای خامس تلاش نخواهد کرد چون قانون فیرپلی مالی این اجازه را به آن‌ها نمی‌دهد که هر دو را بخرند.

بازیکن دیگری که انتقالش به خاطر موضوع رونالدو متوقف شده کیلیان امباپه فرانسوی است. قرار بود رئال به هر طریقی شده برای جذب بازیکن جوان موناکو تلاش کند. اما اول این که فعلا سرگرم پروسه رونالدو است و دوم این که اگر رونالدو برود شاید رئال نتواند موراتا را هم حفظ کند و در نهایت با بحران بیشتر در خط حمله مواجه خواهد شد.

 

۳    
آی اسپورت
2017-06-18 20:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر