فهرست
باید کی‌روش باشید؛ ما هم دیوانه شدیم
باید کی‌روش باشید؛ ما هم دیوانه شدیم

باید کی‌روش باشید؛ ما هم دیوانه شدیم

آی اسپورت – باید کارلوس کى‌روش باشید که نام وریا غفورى را جا بیندازید و محمدرضا خانزاده و رامین رضاییان را به‌عنوان دفاع راست به روسیه ببرید. بدون شک غفوری آماده‌ترین بازیکن ایرانی لیگ در نیم فصل دوم بود. نمایش موثر او در لیگ چشم‌ها را به خود خیره کرد و این سوال را در ذهن‌ها به‌ وجود آورد که در جام جهانی وریا در ترکیب ثابت بازی می‌کند یا رامین رضاییان؟ تصور حذف غفوری از فهرست تیم ملی هرگز در مخیله نمی‌گنجید اما باید کی‌روش باشید و چنین تصمیم‌هایی بگیرید.

شب‌ها و قبل از خواب - بخصوص در این ماه‌هاى اخیر- هر وقت درباره فهرست تیم ملى و تفکرات کى‌روش به ذهن‌مان فشار آورده‌ایم بعد از حدود یک ساعت فقط به مرز دیوانگى و سر درد شدید رسیده‌ایم. این را بازیکنان تیم ملى مى‌گویند و درست هم مى‌گویند. هر کدام‌شان نگران خط خوردن از فهرست نهایی بودند و البته هیچ کدام نمی‌دانستند در ذهن کارلوس کی‌روش چه می‌گذرد؟ آیا آنها را با خود به جام جهانی می‌برد یا نه؟

اعلام فهرست 24 نفره تیم ملی، رویاهای برخی بازیکنان را به باد داد و برای بعضی دیگر روحیه‌بخش بود. نمونه‌اش محمدرضا خانزاده که در نهایت کسی به راز دعوتش به تیم ملی ایران پی نبرد. راز دعوت از او، هر 4 سال یک بار و در آستانه برگزاری تورنمنت‌های مهم مثل جام جهانی و جام ملت‌های آسیا. باید کى‌روش باشید که خانزاده را از پدیده – هشتمین خط دفاع ضعیف لیگ - و آن هم تنها چند ماه تا آغاز جام جهانى به تیم ملى دعوت کنید و او را به روسیه هم ببرید. آن وقت قلم قرمز روى نام جلال حسینى بکشید. کاپیتان پرسپولیس و یکی از آماده‌ترین بازیکنان لیگ برتر در سالیان اخیر. توجیه خط خوردن حسینی از نظر کی‌روش قطعا سن بالای او است اما آیا سرمربی تیم ملی همین دیروز شناسنامه حسینی را دیده و پی به 37 ساله بودنش برده؟

باید کارلوس کى‌روش باشید که کاوه رضایى را بعد از یک فصل درخشان از فهرست تیم ملى خط بزنید و رضا قوچان‌نژاد را با این آمادگى در فهرست ٢٤ نفره قرار بدهید. روز بازی با ازبکستان فکر می‌کردیم این آخرین فرصت گوچی برای حضور در فهرست نهایی است. وقتی او در گشودن دروازه تیم دوم ازبکستان ناکام ماند و البته برخلاف سال‌های قبل آماده هم نبود، با خودمان گفتیم که او خط خورده تیم ملی در خط حمله خواهد بود. این اتفاق اما رخ نداد. کاوه که 16 گل در لیگ بلژیک به ثمر رسانده در فهرست انتظار قرار گرفته و رضا قوچان‌نژاد چمدان خود را برای سفر به روسیه بسته!

باید کارلوس کى‌روش باشید که نام وریا غفورى را جا بیندازید و محمدرضا خانزاده و رامین رضاییان را به‌عنوان دفاع راست به روسیه ببرید. بدون شک غفوری آماده‌ترین بازیکن ایرانی لیگ در نیم فصل دوم بود. نمایش موثر او در لیگ چشم‌ها را به خود خیره کرد و این سوال را در ذهن‌ها به‌ وجود آورد که در جام جهانی وریا در ترکیب ثابت بازی می‌کند یا رامین رضاییان؟ تصور حذف غفوری از فهرست تیم ملی هرگز در مخیله نمی‌گنجید اما باید کی‌روش باشید و چنین تصمیم‌هایی بگیرید.

کارلوس کى‌روش و تفکراتش ما را هم به مرز دیوانگى رساند چه برسد به بازیکنان تیم ملی اما یک جمله کلیشه‌ای. مربیگری سلیقه‌ای است و حرف اول و آخر را کی‌روش می‌زند. فقط می‌توانیم بگوییم و بنویسیم جای جلال حسینی، وریا غفوری و کاوه رضایی در تیم ملی خالی است.

 

ایران ورزشی

۱۰ ۵  
آی اسپورت
2018-05-21 12:12:00
نظر دهید

۵ نظر
هر اسمی باشه یکی دیگه کپی می کنه.
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۵۲
یکی از تفاوت های کی رو ش با برانکو این بوده که برانکو سکو های ورزشگاه ازادی رو دوباره برای پرسپولیس پر کرد ولی کی روش کاری کرده که کسی حاضر نیست بازی مجانی تیم کی روش رو نگاه کنه.
قهرمان زلزله محبوب هر چی دله
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۱۱
شاید میخواد به بقیه بازیکنا بفهمونه

ببینید دو تا از اماده ترین های لیگ سید و وریا با اون پشتوانه هوادار رو کنار زدم

پس دلخوش به موقعیتت نباش باید برای رسیدن به یازده نفر بجنگی
۲
####
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۱۸
کیروش داره حسادت و عقده اش رو خالی میکنه
بهرام
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۰۴
ییی
کیانوش
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۴۰
باید کیروش از فوتبال ایران حذف بشه. به جز خودخواهی و لجبازی چیزی نداره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر