فهرست
چه کسی بیشتر از غیبت خسرو ضرر می‌کند؟
چه کسی بیشتر از غیبت خسرو ضرر می‌کند؟

چه کسی بیشتر از غیبت خسرو ضرر می‌کند؟

آی اسپورت – سبک بازی استقلال در سال‌های اخیر، خسرو حیدری را به بازیکنی کلیدی برای آن‌ها تبدیل کرده است. از 4 گل آخری که استقلال در دربی تهران زده، 3 گل با سانترهای خسرو بدست آمده و در روزهای بد این فصل هم معمولا سانترهای او گره بازی را برای استقلالی‌ها باز می‌کرد. مصدومیت خسرو، روی آمار گل‌های استقلال در بازی‌های آینده اثر می‌گذارند و در این بین، کاوه رضایی بهترین گلزن آبی‌ها بیشتر از همه ضرر می‌کند.

کاوه رضایی تا اینجای فصل، در هر 8 بازی استقلال فیکس بوده و سه گل هم برای این تیم زده. آماری متوسط که هنوز در حد خرید پر سر و صدای استقلال نیست. نکته مهم اینکه از این سه گل، دو گل با سانترهای حیدری برای رضایی بدست آمده‌اند. حیدری در بازی با استقلال خوزستان، پاس گل مساوی را به کاوه داد و بازی با ماشین‌سازی، سانتر او برای کاوه روی ریباند تبدیل به گل شد.

تنها گل کاوه رضایی در این فصل که با پا زده شده، ضربه آزاد مستقیم او مقابل سیاه جامگان بود. رضایی در این 8 بازی، بارها پاس‌های عمقی بختیار رحمانی و امید ابراهیمی را در موقعیت تک به تک از دست داده و فقط روی ضربات سر و زدن کاشته‌های مستقیم موفق عمل کرده است. با این شرایط، نبود خسرو حسابی به ضرر کاوه تمام خواهد شد. مگر اینکه او بتواند خودش را با شرایط وفق دهد و مثل ماه‌های ابتدایی حضورش با ذوب آهن، از پاهایش هم به اندازه سرش استفاده کند.

 

 

کد خبر: 9406

۴ ۲  
آی اسپورت
2016-10-19 14:46:00
نظر دهید

۲ نظر
علی کچل
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۶
8 بازی سه گل تو تیمی که کلا 8 گل زده متوسطه ؟؟؟؟؟
۱ ۱
هادی دوپینگی
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۴۳
8بازی کلا 8گل خیلی بهتر از 9سال صفر جامه!!!! خخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر