فهرست
عالیشاه، نوراللهی و بیک‌زاده. تا پایان فصل محروم!
عالیشاه، نوراللهی و بیک‌زاده. تا پایان فصل محروم!

عالیشاه، نوراللهی و بیک‌زاده. تا پایان فصل محروم!

آی اسپورت - رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون در خصوص اظهارات روز گذشته خود پیرامون بازیکنان جدید باشگاه تراکتور سازی تبریز، توضیحاتی را ارائه کرد. احمدرضا براتی در این باره گفت: «روز گذشته در گفت و گو با خبرنگاران و اصحاب رسانه مطالبی را در خصوص بازیکنانی که جدیداً به باشگاه تراکتور سازی ملحق شده اند را مطرح کردم.در این نشست اعلام کردم که این بازیکنان می توانند با فسخ قرارداد خود با تراکتورسازی به باشگاه‌های دیگری بروند.

در واقع این اظهار نظرم بدون اطلاع از سابقه بازی آنها در باشگاه‌های دیگر در فصل جاری بود. بنابراین، اظهارات قبلی خودم را بدین شرح تکمیل و اصلاح می‌کنم که برابر مقررات، هر بازیکن در یک فصل می‌تواند با سه باشگاه قرارداد ثبت کند ولی فقط حق انجام بازی در مسابقات رسمی برای دو باشگاه را دارد. در عین حال و به دلیل حکم صادره از سوی فیفا، متاسفانه بازیکنانی که جدیداً برای این باشگاه به ثبت رسیده‌اند حق حضور در مسابقات این تیم را ندارند.» به این ترتیب عالیشاه و نوراللهی و بیک زاده تا پایان فصل نمی‌توانند در تیمی بازی کنند.

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-02-05 10:35:00
نظر دهید

۴ نظر
سامان
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۶
کاش نظرات دوستداران باشگاه اف سی کیسه را تو یک مطلب جداگانه کار میکردید ...
از دکلنوردی عربا تا اتهام به جانبداری فیفا از پرسپولیس
یک عده شان مثل جناب بزرگی که منتظرند از همه تیما ان امتیاز کم شه تا قهرمان شن ...
علی
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۲۴
فدراسیون به دروغ میگه در حال مکاتبه با فیفا هستیم تا در مورد نتایج تراکتور تصمیم گیری کنیم در حالی که امروز با قاطعیت از عدم تغییر نتایج سخن می گویند!!
۴
مسعود
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۱۹
عالیشاه نوراللهی با قانون مسخره رفتن تراکتور و بی خبر و کاری نکرده تا اخر فصل محروم شدن اونم تو اوج فوتبالشون حیفه واقعا با بی تدبیری یه مشت بی عرضه بازیکنان خوبه مون محروم میشن اونم تو سالی که حساسیت بالایی داره و پنج بازی سرنوشت ساز برای یه صعود تاریخی و اولین دبل تاریخی
۲
بهرام
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۴
به عنوان ی تراکتوری میگم این کار نامردیه.
اگه قرار نیست این بازیکن ها توی تراکتور بازی کنن فدراسیون به اشتباهش که کارت صادر کرده برای این بازیکن ها احترام بذاره و چند بازی انجام شده اینا برای تراکتور رو در نظر نگیره تا بتونن توی تیم های دیگه لیگ بازی کنن. واقعا بی انصافیه عالیشاه و نورالهی بمونن ی نیم فصل بیرون. لعنت به این سردار پروری توی فوتبال ک ... تو تراکتور و تبدیلشکردن به پادگان.
از همینجا به عنوان یک هوادار از این سه نفر نورالهی و عالیشاه و بیگ زاده معذرت خواهی میکنم. فعلا ک مدیر های کشور ما جرات این کار رو ندارن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر