فهرست
وضعیت مبهم قدوس؛ از اوئسکا اصرار
وضعیت مبهم قدوس؛ از اوئسکا اصرار

وضعیت مبهم قدوس؛ از اوئسکا اصرار

آی‌اسپورت- مدیر اجرایی باشگاه اوئسکا اسپانیا از انتظار برای دریافت حکم فیفا درباره پرونده انتقال سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی خبر داد. ژوزه ماریا مارتین، مدیر اجرایی باشگاه اوئسکا اسپانیا در مصاحبه تلفنی با رادیو کوپه اسپانیا درباره روند پرونده شکایت این باشگاه علیه اوسترشوندز سوئد و سامان قدوس در فیفا گفت: «باشگاه اوئسکا دارای حق قانونی برای بهره‌مندی از ملی‌پوش ایرانی است و سوئدی‌ها هم فهمیدند که این بازیکن فقط باید پیش ما بیاید. ما پرونده‌ شکایت خود را علیه باشگاه اوسترشوندز و سامان قدوس به فیفا ارسال کردیم و الان منتظر حکم آنها هستیم. تا پیش از حل‌وفصل شدن پرونده سامان قدوس هیچ بازیکنی را در خط حمله جذب نمی‌کنیم.»

در این میان دانیل کیندبرخ، رئیس باشگاه اوسترشوندز پاسخ طعنه‌برانگیزی به ادعای مدیر اجرایی باشگاه اوئسکا داد و گفت: «نمی‌دانم او چه کسی است و آنها را نمی‌شناسم. نمی‌توانم تحلیلی درباره این صحبت‌ها داشته باشم. باشگاه اوئسکا اسپانیا هیچ توافقی با باشگاه اوسترشوندز و سامان قدوس ندارد. هیچ چیزی هم درباره شکایت از ما در فیفا نشنیدم.»

رئیس باشگاه اوسترشوندز پیش از این اعلام کرده بود که سامان قدوس پیشنهادهایی از تیم‌های فرانسوی، آلمانی و انگلیسی دارد و ظرف روزهای آینده تیم جدیدیش مشخص خواهد شد.

 

نود

     
آی اسپورت
2018-08-21 23:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر