فهرست
مجلس و خط‌خورده‌ها؛ حسن زمانی وارد می‌شود!
مجلس و خط‌خورده‌ها؛ حسن زمانی وارد می‌شود!

مجلس و خط‌خورده‌ها؛ حسن زمانی وارد می‌شود!

آی اسپورت فقط فوتبالی‌ها و هنرمندان نیستند که از خط خوردن نام وریا غفوری و سیدجلال حسینی شوکه شده‌اند و نسبت به آن واکنش نشان داده‌اند و ممکن است این اتفاق، واکنش سیاستمداران را هم به دنبال داشته باشد. امروز دبیر کل ورزش و جوانان استان کردستان از پیگیری حذف چند بازیکن از لیست تیم ملی فوتبال با نمایندگان مجلس خبر داده است. حامد جولایی مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان اعلام کرده برای دلیل این امر، پیگیری‌های لازم با مسئولین استان و نمایندگان مجلس انجام شده است!

جولایی با اشاره به اینکه همیشه سرمربی تیم ملی از بازی‌های خوب غفوری تعریف کرده، گفته است: «با توجه به شرایط فعلی این حس را داریم که سید جلال حسینی و وریا غفوری دوباره به بدنه تیم ملی اضافه شوند و امیدواریم با پیگیری‌های همه جانبه این مهم اجرایی شود.» از سوی دیگر حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال هم به شکلی کاملا جدی پیگیر خط خوردن این 4 بازیکن از تیم ملی است. او گفته است: «بدتر از این نمی‌شد که چهار نفر از بهترین‌ بازیکنان ما از تیم ملی حذف شوند. این چهار بازیکن می‌توانستند در تیم ملی مؤثر باشند. من فردا (سه‌شنبه) در مجلس شورای اسلامی با فراکسیون ورزش، موضوع را در میان می‌گذارم، چرا که طبیعی به‌نظر نمی‌آید که با دست خودمان، بهترین‌ها را حذف کنیم.»

البته این که دوستان سیاستمدار این قدر پیگیر مسائل فوتبال هستند جای خوشحالی دارد اما این که هنوز هستند کسانی فکر می‌کنند با پیگیری آنها در مجلس، فهرست تیم ملی دستخوش تغییر خواهد شد کمی عجیب و شاید هم بامزه است.  

 

۲ ۱۰  
آی اسپورت
2018-05-21 17:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
علی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۲۴
خواهشا پرسپولیس را به تیم حکومتی استقلال وصل نکنید
از اول فصل نمایندگان مجلس همه کار برای تیم ته جدولی استقلال انجام دادند تا یکی که به قول منصوریان از همه قدرتمندتر هست خوشحال بشه!
Me
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۹
حرف نزنی نمیگن لالی!تیم حکومتی اونه که رییس جمهور یه کشور بخاطرش التماس یه رییس جمهور دیگه رو‌میکنه! حالا نماینده های کردستان به خاطر همزبانهاشون وریا و کاوه،یه چیزی گفتن چه ربطی به ما داره؟زمانی هم ما به نبودنش راضی هستیم!چهل ساله حکومتی هستید،به شعور خودتون توهین نکنید
۹
ميلاد
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۳۱
خوب مشكل دلار و گراني مسكن و فقر حل شد بپردازيم به بازيكنان تيم ملي.
سوشاتاجی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۴۰
شما به اقتصاد شکوفای مملکت برسید ما ممنون میشیم کمرمون شکست ای مغزهای متفکر ای نوابغ ، فوتبال رو به اهلش بسپارید سیاسیش نکنید این یه جا رو به گند نکشید لطفا
Kian
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۱۴
جمع کنید این مسخره بازیا رو،کافیه فقط به گوش فیفا برسه،پدری از فوتبال ایران دربیاره که اون سرش ناپیدا،نماینده های کردستان بخاطر وریا و کاوه و تعصب نژادی دارن گند میزنن به فوتبال ایران،هیچ‌کس ،حتی رییس فدراسیون نمیتونه روی حرف سرمربی حرف بزنه،فکر کردید مثل مسایل دیگه اس که با اعمال نفوذ و سیاسی کاری کارتونو پیش ببرید!!‌‌‌ به سیاسی کاریت برس آقای نماینده،برای بار هزارم زمانی ببند دهنتو ،آینه دق هوادارای استقلال،تو چه بلایی بودی سر ما نازل شدی آخه.....
مارال
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۰۰
به Kian : این ی بلای خدایی که بر سر شما نازل شده خخ
خیلی ام انگار بدت نمیاد حالا کاوه هیچی واقعا در حد موندن نبود ولی وریا خط خورده ؟
وریا که تو تیم خودتونه چی میگی؟ اگه زمانی بتونه کاری برای برگشتش کنه باید برید دستشم ببوسید!
۳
امید از تفت
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۳۱
یکی به این نمایندگان محترم بگه خفه بشید و بشینید سر جاتون. موضوع فوتبالی است نه سیاسی
۶
امید از تفت
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۳۱
یکی به این نمایندگان محترم بگه خفه بشید و بشینید سر جاتون. موضوع فوتبالی است نه سیاسی
۳
....
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۱۸
اخه چه ربطی به مجلس داره.حالا هی خودتون رو قاطی کنین تا فیفا فوتبالمون رو تعلیق کنه.
۶
معین
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۲۸
واقعا برای استقلال هیچ دوستی بدتر و زیان بارتر از حسن زمانی نیست این اقا متوجه هست که وقتی از تریبون مجلس به مربی فشار اورد او را در موضع مظلومیت و یک اقتدار قلابی قرار خواهد داد که حرف حرف من است و صدالبته که لشکر فردوسی پوران جان برکف و اخه کجای دنیا اینکارو می کنن بر دهان از راه خواهند رسید و گردوخاکی به پا خواهند کرد که غبارش فقط به چشمان وریای مظلوم خواهد رفت و همان معامله با او خواهد شد که با سید مهدی رحمتی شد!! البته ما میدانیم که زمانی ازین موضوع کاملا باخبر است او عمدا این کار را می کند تا در قلب تیفوسی ها جا باز کند و در جایگاه لایتچسبک مدعی الموم بر امواج احساسات عمومی سوار گردد نتیجه از اول هم معلوم است!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر