فهرست
آغاز تمرین استقلال با یاد مرحوم حجازی
آغاز تمرین استقلال با یاد مرحوم حجازی

آغاز تمرین استقلال با یاد مرحوم حجازی

آی اسپورت - تمرین روز جمعه تیم فوتبال استقلال با یک دقیقه سکوت به احترام درگذشت اسطوره تکرار نشدنی فوتبال ایران و استقلال، مرحوم ناصر حجازی و از ساعت ۱۱:۱۰ در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز شد. پیش از آغاز این تمرین احمد سعادتمند مدیرعامل تیم فوتبال استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب حاضر شد و دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد. او در صحبت‌هایش از کادرفنی و بازیکنان خواست تا آرامش و همدلی خود را حفظ کنند و برای آن‌ها در ادامه رقابت‌های لیگ آرزوی موفقیت کرد.

نصرالله عبداللهی مشاور مدیرعامل تیم استقلال هم امروز در محل تمرین آبی‌ها حاضر شد و پیش از شروع تمرین، احمد سعادتمند ضمن صحبت درباره این پیشکسوت استقلال به بازیکنان گفت: البته آقای عبداللهی نیازی به معرفی بنده ندارند و این بنده هستم که آقای عبداللهی باید او را معرفی کند. در کل ایشان نماینده بنده در کنار شما بازیکنان و کادرفنی هستند و بنده از ایشان خواستم بنا به تجربه و درایتشان به ما کمک کنند که خوشبختانه این مهم را قبول کردند. امیدوارم که بتوانیم از وجود ایشان در کنار خود بهره کافی را ببریم.

* پیش از آغاز این تمرین پیمانکاران به ضد عفونی کامل رختکن، فنس ها و کلیه محوطه تمرین استقلال در ورزشگاه انقلاب پرداختند.

* بازیکنان از یکی از پیشرفته‌ترین تونل‌های ضد عفونی مانند (ازن) عبور کردند که البته انجام این امور بهداشتی دردسرهای فراوانی برای کادرپزشکی همراه داشت.

* قبل از آغاز تمرین امروز به احترام زنده‌ یاد حجازی که امروز نهمین سالگرد درگذشت وی است، یک دقیقه سکوت صورت گرفت.

* محمد دانشگر و علی دشتی به دلیل اینکه در تست کرونای دسته جمعی بازیکنان حضور نداشته و یک روز دیرتر از سایر اعضای این تیم آزمایش دادند امروز در محل تمرین استقلال حضور نداشتند. قرار است بعد از رسیدن تست کرونای این بازیکنان مجوز حضور آنها در تمرینات صادر شود. دیاباته و میلیچ نیز همچنان به ایران بازنگشته و این نفرات در محل تمرین حضور نداشتند.

* قرار است تمرینات استقلال همچنان ادامه داشته باشد و بازیکنان این تیم برای بازی روز 29 خرداد مقابل فولاد که در اهواز برگزار می‌شود، آماده شوند.

     
آی اسپورت
2020-05-22 11:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر