فهرست
پرداختی‌های کم؛ ضرر کارگزار به پرسپولیس
پرداختی‌های کم؛ ضرر کارگزار به پرسپولیس

پرداختی‌های کم؛ ضرر کارگزار به پرسپولیس

آی اسپورت - اگر دو بازی عقب افتاده تیم فوتبال پرسپولیس را نادیده بگیریم، با برگزاری دو دیدار دیگر، نیم فصل اول لیگ جاری به پایان می رسد اما این باشگاه از نظر پرداختی، نتوانسته بازیکنان را راضی نگه دارد.

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس این روزها دغدغه کم ندارد. از پرونده بودیمیر تا پرداختی به بازیکنان، مواردی است که او و هیات مدیره باید برای رفع آنها چاره اندیشی کنند. در این بین، بی تعهدی کارگزار رسمی باشگاه هم مزید بر علت شده تا تمام حساب و کتاب های باشگاه برای پرداختی ها بهم بریزد.

در جایی که کارگزار رسمی مدعی است به تعهداتش عمل کرده و پرداختی بعدی در فروردین سال آینده انجام می شود، باشگاه این ادعا را قبول ندارد. همین باعث شده تا هیات مدیره این روزها به هر دری بزند تا مشکلات مالی که می تواند دردسر آفرین هم شود حل کند.

امروز آخرین فرصت پرداختی به بودیمیر مهاجم اسبق سرخپوشان است. تا این لحظه هم خبری از پرداخت پول نیست و در صورتی که تا پایان امروز این پول به حساب این بازیکن واریز نشود، پنجره نقل و انتقالاتی بسته خواهد شد.

از سوی دیگر باشگاه فقط با این موضوع روبرو نیست. صدای اعتراض بازیکنان تیم هم کم کم در حال بلند شدن است؛ به طوری که یحیی گل محمدی در نشست خبری مجبور شد بعد از درخواست بازیکنانش در رختکن، به وضعیت مالی اشاره کند و از باشگاه بخواهد در این مورد تلاش بیشتری کنند.

البته گل محمدی که پیش از این در مدیریت گذشته در مورد مسائل مالی موضع تندتری داشت این روزها با شیب ملایم تری در مورد مسائل مالی باشگاه صحبت می کند اما بازیکنان او از شرایط راضی نیستند. به خصوص که به جز دریافت ده درصد از قراردادهای امسال از ابتدای فصل تا به حالی هیچ پاداشی هم دریافت نکرده اند و در این چند وقت اخیر هم در جلسات تمرینی یکی از مباحث همیشگیشان مسائل مالی بوده است.

حتی روز گذشته سیدجلال حسینی کاپیتان قرمزپوشان هم به این مورد اشاره کرد. اینکه باشگاه پرسپولیس در این شرایط سخت با چه فرمولی می خواهد این مشکلات را حل کند، هنوز مشخص نیست و اینکه بازیکنان تا چه وقت بتوانند این شرایط را تحمل کنند هم نامعلوم است.

 

فارس 

۱    
آی اسپورت
2021-01-31 20:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر