فهرست
مبلغ قرارداد ویلموتس و دستیاران لو رفت
مبلغ قرارداد ویلموتس و دستیاران لو رفت

مبلغ قرارداد ویلموتس و دستیاران لو رفت

آی اسپورت – مارک ویلموتس عنوان گران‌ترین مربی تاریخ فوتبال ایران را از آن خود کرد. تا پیش از مارک ویلموتس، کارلوس کی‌روش با قراردادی به ارزش ۱/۴ میلیون دلار در صدر بود. حالا، اما ویلموتس، با قدرت تمام این عنوان را مال خود کرده و بعید است به زودی کسی او را در صدر جدول بگیرد. با وجود آنکه فدراسیون فوتبال اعلام کرد قرارداد مارک ویلموتس با ایران به ازای سه سال ۳/۶ میلیون دلار (یعنی سالی ۱/۲ میلیون دلار) است، اما مدیر برنامه‌های این مربی ناخواسته در جایی رقم را لو داده است؛ رقمی که البته پیش از این به آن اشاره کرده بودیم.

مدیر برنامه‌ها ویلموتس «ارمین» نام دارد. او اهل بوسنی است. ارمین عامل انتقال ویلموتس به تیم ملی از طریق یکی از سفرای ایران در اروپا و همین‌طور یک دلال ایرانی بود. در ماجرای اختلاف ویلموتس و فدراسیون فوتبال بر سر پرداخت دستمزد او، مشخص شد که تمام شایعات درباره قرارداد سه میلیون دلاری این مربی و دستیارانش برای سال اول کاملاً صحت داشته است.

حالا قصه از چه قرار بوده؟ ارمین اخیراً در مذاکراتی که با باشگاه رویال‌انتور بلژیک داشته، به مسئولان آن باشگاه گفته است: «قرارداد ویلموتس و دستیارانش برای سال اول سه میلیون یورو است، بنابراین اگر شما بخواهید این کادر را به بلژیک بیاورید قاعدتاً باید در همان حدود هزینه کنید.»

نکته اینجاست که یک فرد ایرانی با مدیران باشگاه بلژیکی ارتباط دارد و در ماجرای اخیر هم مأمور آن شده بود تا از وضعیت ویلموتس در ایران، اطلاعاتی بگیرد. وقتی مدیران باشگاه به این فرد ایرانی گفتند ارمین ایجنت ویلموتس چنین چیزی گفته، تعجب کرده بود. او هم مثل دیگر ایرانی‌ها باورش نمی‌شد فدراسیون فوتبال حاضر شده به کسی که به مراتب سطح پایین‌تری از کی‌روش دارد، بسیار بیشتر از او پول داده باشد. بعد از جدایی کارلوس از ایران تاج با تأکید روی این مسئله که دنبال مربی با قیمت بهتر و با کارایی بیشتر هستند، ویلموتس را جذب کرد. حال، اما در همین شروع کار مشخص شده نه تنها قیمت او بالاتر از کارلوس است بلکه احتمالاً آن کارایی را هم نخواهد داشت.

ارمین در طول مذاکرات چیز دیگری را هم لو داده است. فدراسیون فوتبال تأکید دارد پیش‌پرداختی به این مربی بلژیکی نداد و او حاضر شد بدون دریافتی به ایران سفر و کارش را آغاز کند. ارمین، اما لو داده اتفاقاً فدراسیون فوتبال پولی به ویلموتس و دستیارانش برای شروع کار داده بود! در واقع قسطی که اخیراً برای مربی بلژیکی واریز کرده‌اند قسمت دوم پول او به اضافه قسمت سوم پولش است. فدراسیون فوتبال برای اینکه دیگر در انتقال بعدی پورسانتی بابت انتقال پول ندهد، تصمیم گرفت تا قسط بعدی قرارداد این مربی را هم پرداخت کند.

از سوی دیگر شایعات درباره اینکه وزارت ورزش در تأمین هزینه قرارداد ویلموتس نقش داشته، صحت ندارد. این خبر را یکی از مسئولان وزارت ورزش هم تأیید کرد و گفت پول کلاً از طریق مهدی تاج جور شده است.

 

خبر ورزشی 

۲ ۲  
آی اسپورت
2019-11-11 13:33:00
نظر دهید

۲ نظر
Asqar
دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۳:۴۶
خدا لعنت کنه ، جواد خیابانی ، شهاب قاسمی و مازیار ناظمی را ۳ احمق نفهم
۹
یه ایرانی
دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۸:۵۵
آخه بی شرفی چقدر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اولا قرارداد شغال پرتغالی به یورو بود و نه دلار یعنی 1.4 میلیون یورو
دوم اینکه شغال پرتغالی در ظاهر 4امین دستمزد را میان مربیان جام جهانی داشت اما وقتی مالیات بر درآمد را حساب کنید چون ایشان مالیاتی پرداخت نمیکرد میشد 2امین مربی با بالاترین دستمزد در جام جهانی .

از طرفی آن بیشرفی که این نوشته پر از سفسطه را نوشته آدرس غلط میدهد ؛ نوشته را بخوانید :

تا پیش از مارک ویلموتس، کارلوس کی‌روش با قراردادی به ارزش ۱/۴ میلیون دلار در صدر بود. حالا، اما ویلموتس، با قدرت تمام این عنوان را مال خود کرده و بعید است به زودی کسی او را در صدر جدول بگیرد. با وجود آنکه فدراسیون فوتبال اعلام کرد قرارداد مارک ویلموتس با ایران به ازای سه سال ۳/۶ میلیون دلار (یعنی سالی ۱/۲ میلیون دلار) است،
قرارداد ویلموتس و دستیارانش برای سال اول سه میلیون یورو است،

تا اینجا جدا از دروغی که در مورد شغال نوشته و جای یورو را با دلار عوض کرده ( دستمزدش به دلار حدود 1.6 میلیون دلار بود )
نوشته دستمزد ویلموتس برای یکسال 1.2 میلیون دلار است یعنی 400هزار دلار کمتر از شغال .
بعد با سفسطه پول 3 سال را یکجا حساب کرده که میشود 3*1.2=3.6 درسته ؟
حالا میاد مینویسه دستمزد ویلموتس و دستیاران در یکسال میشود 3 میلیون دلار .
دقت کردین ؟؟؟؟؟ بالا دستمزد شغال رو تنها حساب کرده بدون دستیاراش بعد اومده پایین دستمزد ویلموتس رو با دستیاراش حساب کرده نوشته 3 میلیون دلار جالب نیست . یعنی از روی بیشرفی ننوشته که این 3 میلیون دلار برای همه اعضای کادر فنی هستش نه فقط برای ویلموتس .

حالا جالبش کجاست ؟؟؟ بخوانید :
ارمین اخیراً در مذاکراتی که با باشگاه رویال‌انتور بلژیک داشته، به مسئولان آن باشگاه گفته است: «قرارداد ویلموتس و دستیارانش برای سال اول سه میلیون یورو است، بنابراین اگر شما بخواهید این کادر را به بلژیک بیاورید قاعدتاً باید در همان حدود هزینه کنید.»

یعنی دلال به باشگاه خواهان این مبلغ رو ارائه کرده ؛ یعنی برای کلیه اعضای کادر فنی ویلموتس نه فقط برا خودش .
و آیا ما نمیدانیم که دلال قیمتی میندازد و حتما چانه زنی هم خواهد بود ؟

چقدر حرام لقمه توی این مملکت زیاد شده ؛ چقدر بی شرف زیاد شده ؛ از وقتی اون شغال پست رفته ؛ کاسه لیسها گشنه موندن ؛ به هر دری میزنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر