فهرست
دیسلایک؛ قدرنشناسی پرسپولیسی‌ها
دیسلایک؛ قدرنشناسی پرسپولیسی‌ها

دیسلایک؛ قدرنشناسی پرسپولیسی‌ها

آی اسپورت- اتفاق ویژه بازی پیکان-پرسپولیس نه ماجرای بلیت فروشی قبل از مسابقه نه گل نزدن پرسپولیس بعد از چهار مسابقه بود. اتفاق ویژه تشویق فوق‌العاده‌ای بود که بعد از سوت پایان بازی می‌شنیدیم و البته از طرف همه سکوها بود.

پرسپولیس بعد از مدت‌ها در ورزشگاه آزادی باخت اما شاید 40 هزار نفر از 50 هزار نفر داخل ورزشگاه ایستاده تیم‌شان را تشویق کردند تا مشخص شود پیشرفتی که تیم پرسپولیس به لحاظ فنی داشته در فرهنگ هواداران این تیم و نوع هواداری‌شان هم تاثیر مستقیم گذاشته است. در واقع هواداران پرسپولیس با درک شرایط تیم و فشردگی بازی‌ها می‌دانستند که نتیجه گرفتن در چنین شرایطی آسان نبود. هر چند بدشانسی نیز نقش مهمی در رقم خوردن این شکست ایفا کرد. البته بازیکنان پرسپولیس که بعد از هر برد با هواداران‌شان جشن می‌گرفتند پاسخگوی این حمایت همه جانبه نبودند.

شاید بهتر بود بازیکنان پرسپولیس قبل از ترک زمین به این حمایت‌ها جواب می‌دادند و اینجا می‌توان از حسین ماهینی کاپیتان تیم به خاطر کم کاری‌اش در این مورد انتقاد کرد. البته که باخت در هر مسابقه‌ای ناراحت کننده و دردناک است آن هم وقتی بدانی همه جوره برتر از حریف بوده‌ای و با بدشانسی باخته‌ای اما این دلیل نمی‌شود که 40-50 هزار نفر که آنها هم از باخت ناراحت هستند با دوراندیشی و امید به آینده کل تیم را تشویق کنند و بازیکنان سرشان را پایین بیندازند و داخل رختکن شوند. این مدرن شدن تیم و هواداران تنها بخشی از ماجراست و بازیکنان نیز به لحاظ سطح فرهنگی باید همزمان با بعد فنی رشد کنند و حواس شان به این اتفاقات باشد.

۸۱ ۳  
آی اسپورت
2017-09-19 12:10:00
نظر دهید

۳ نظر
red
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۳۰
حسین ماهینی ادم خوب و بازیکن متوسط و کاپیتان متوسطیه!اینم بازی روزگاره که زمان علی کریمی و مهدوی کیا تیم خوبی نداشتیم و حالا داریم....:)
عارف
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۴۱
ماهيني از نظر اخلاق بازيكن خوبيه تو دفاع عالي نيست اما ميشه بهش اطمينان كرد تو حمله ولي اصلا خوب نيست يعني ياد بازي هاي رامين كه ميفتم ميبينم خيلي مفت از دستش داديم مثل رامين فك نكنم دفاع راستي تو ايران باشه كه هم تو دفاع و هم حمله به تيم كمك كنه
صادق
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۰۰
شما لازم نکرده واسه تماشاگرهای پرسپولیس دلسوزی کنید. همه پرسپولیسی ها توی شبکه های اجتماعی دیدن که بازیکنی تیم بعد از شکست نه تنها از تماشاگران بابت شکست تیم عذرخواهی کردند،بلکه بابت تشویق های هواداران بعد از بازی تشکر هم کردند. ن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر