فهرست
النصر-الهلال؛ فینال ناکامان لیگ قهرمانان
النصر-الهلال؛ فینال ناکامان لیگ قهرمانان

النصر-الهلال؛ فینال ناکامان لیگ قهرمانان

آی اسپورت - تیم های الهلال و النصر به فینال جام پادشاهی عربستان صعود کردند تا یکی ازحساس ترین مسابقات باشگاهی این کشور رقم بخورد. اتفاقی که مسئولان ورزش این کشور را به تکاپو انداخته تا بتوانند این بازی بسیار مهم را با حضور تماشاگران برگزار کنند.  روزنامه الجزیره سعودی در این رابطه گزارشی را منتشر کرد که مسئولان ورزش عربستان در حال بررسی اجازه ورود تماشاگران تا ظرفیت 40 درصد ورزشگاه هستند.

فینال رقابت های جام پادشاهی کشور عربستان بین تیم های الهلال و النصر یک ماه دیگر در ریاض برگزار می شود. الهلال در مرحله نیمه نهایی و در مجموع دو بازی تیم ابها را شکست داد. الهلال که در بازی رفت با ابها یک ، یک مساوی کرده بود در بازی برگشت این تیم را با دو گل سالم الدوساری و سباستین جووینکو شکست داد.

النصر نیز در دو بازی رفت و برگشت توانست رقیب همیشگی و قدیمی اش الاهلی را شکست بدهد. در بازی رفت با گل های مارتینز و عبدالفتاح عسیری توانست حریف را شکست بدهد و در بازی برگشت نیز بازی با گل های پتروس و مارتینز برای النصر و عمر السوما برای الاهلی با نتیجه دو بر یک به سود زردپوشان به پایان رسید.

النصر و الهلال 4 بار در این فصل با هم دیدار خواهند کرد . دو بازی در لیگ، یک فینال جام پادشاهی و یک سوپرجام؛ چرا که الهلال قهرمان و النصر نایب قهرمان لیگ عربستان شده بودند.

الهلال و النصر دو تا از بزرگترین باشگاه های فوتبال عربستان هستند هرچند النصر در سال های اخیر بیشتر زیر سایه آبی ها بوده اما آن ها در لیگ قهرمانان امسال عملکرد بهتری داشتند و تا نیمه نهایی رسیدند هرچند در نهایت با شکست مقابل پرسپولیس از مسابقات کنار رفتند.

۱    
آی اسپورت
2020-10-29 12:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر