فهرست
دکه آنلاین: مصونیت برای فریبکار
دکه آنلاین: مصونیت برای فریبکار

دکه آنلاین: مصونیت برای فریبکار

آی اسپورت - خبر ورزشی با تیتر ایوانکوویچ به توان 2 به جدایی سرتن چوک از کادر فنی پرسپولیس و حضور احتمالی برادر برانکو به جای او اشاره کرده. این روزنامه از قول گرشاسبی نوشته که فیفا درباره لغو محرومیت پرسپولیس نظر خواهد داد. مهدی هاشمی نسب درباره دلایل جدایی جنجالی اش از پرسپولیی توضیح داده. تیتر دیگر این روزنامه به این موضوع اشاره کرد که همه منتظرند ببینند شفر بعد از جلسه با جباری چه تصمیمی درباره این بازیکن خواهد گرفت.

 

خبر ورزشی 26 آذر
خبر ورزشی 26 آذر

روزنامه گل با تیتر آقای دکتر کاپیتان پرونده ای برای شغل های جانبی فوتبالیست ها به بهانه افتتاح مرکز دندانپزشکی سیدجلال حسینی منتشر کرده. در شرایطی که همه از برادر برانکو انتقاد می کنند مهدی شیری بازیکن سابق برق شیراز از او حمایت کرده. محمد نوازی هم گفته اگر پیراهن شماره 7 استقلال نحس است چرا همه سر تصاحب آن دعوا می کنند.

 

روزنامه گل 26 آذر
روزنامه گل 26 آذر

پیروزی با انتشار عکسی از مهمانی برانکو برای شاگردانش، از قول فرشاد احمدزاده نوشته که پرسپولیس در فتح جام ها، 4 تایی خواهد کرد. این روزنامه به کی روش توصیه کرده که علی علیپور آقای گل لیگ را ببیند.

 

پیروزی 26 آذر
پیروزی 26 آذر

همشهری ورزشی با انتشار عکسی از صحنه جنجالی بازی پرسپولیس و بادران در جام حذفی( صحنه مربوط به پنالتی روی بشار رسن) از تیتر مصونیت برای فریبکار استفاده کرده و نوشته قوانین فوتبال ایران به بازیکنان اجازه می دهد که بدون ترس از محرومیت داور بازی را فریب دهند.

همشهری ورزشی 26 آذر
همشهری ورزشی 26 آذر

۲    
آی اسپورت
2017-12-17 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر