فهرست
درخشش بیت‌سعید؛ مشکل از استقلال بود؟
درخشش بیت‌سعید؛ مشکل از استقلال بود؟

درخشش بیت‌سعید؛ مشکل از استقلال بود؟

آی اسپورت – درخشش حسن بیت‌سعید در فولاد خوزستان ادامه دارد. او که یک نیم‌فصل فاجعه‌بار را در استقلال گذارند و منصوریان و شفر نتوانستند از او به خوبی استفاده کنند، در بازگشت به زادگاهش و حضور در فولاد، به خوبی در این تیم جا افتاده و به سرعت تبدیل به بازیکن تاثیرگذار این تیم شده است.

اولین حضور او در ترکیب فولاد به بازی با پرسپولیس برمی‎گردد. جایی که به عنوان بازیکن تعویضی جایگزین ایمان مبعلی شد و روی گل دقیقه 90 تیمش تاثیرگذار بود و فولاد را از باخت خانگی به صدرنشین لیگ نجات داد. بیت‌سعید در بازی با نفت تبدیل به بازیکن فیکس فولاد شد و هر دو گل تیمش را در برابر نفت به ثمر رساند تا بازگشتی فوق‌العاده به میادین داشته باشد. او امروز هم پاس تک‌گل فولاد را به ایمان مبعلی داد تا تاثیرگذاری خود را در همه بازی‌های تیمش نشان داده باشد. این بازگشت موفق، این شبهه را به وجود می‌آورد که شاید اشکال از مربیان استقلال بود که نتوانستند از بیت‌سعید باز بگیرند. البته بازی در تیمی مثل استقلال و دشواری‌های خاص آن هم می‌تواند به ناکامی این بازیکن در استقلال مربوط باشد. اما هر چه هست او بازگشت خوبی داشته و در عرض کمتر از یک ماه، توانسته تبدیل به همان بازیکنی شود که فوق‌ستاره استقلال خوزستان بود.

۴ ۶  
آی اسپورت
2018-01-04 17:13:00
نظر دهید

۶ نظر
کامیار
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۲۹
مشکل از پتزافروش بود که اعتماد به نفس این بیچاره رو مثل شهباززاده نابود کرد. مثل خیلیای دیگه. بختیار رحمانی و شجاعیان و ....
وقتی که تشریف مزخرفشو از استقلال برد انگار وزنه از پای بازیکنا باز شده
110
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۶
عجب ادمایی هستین شماها. مگه خودتون نبودین هلاک منصوریان بودین داچلی داچلی میکردین,بنر میزدین و روزشمار میاوردین ورزشگاه
عمر خربین
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۴۰
مگه شما پیزوریها هلاک علی دایی نبودید !؟ فرقش این بود وقتی دیدید جواب نداد فوری براتون عوضش کردند ولی با نگهداشتن منصوریان به عمد استقلالو خرابش کردند .
۱
امیرعلی
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۰۲:۰۸
خیر،بعضی بازیکنا جنبه و طاقت بازی در تیم های بزرگ رو ندارن ایشون هم از اون دسته بودن.ایشالا همیشه به جز جلو استقلال موفق باشه
۲
موراتا
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۰۴:۱۲
قطعا ایراد از استقلال بود بیت سعید کیفیت فنی بسیار بالایی داره اینو قبلا ثابت کرده
۴
خاطره بازی با الهلال: عمر خریبین و پنالتی چیپ ش
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۲۴
مهاجم فقط عمر خریبین
خخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر