فهرست
سوژه روز؛ گزارش بی‌حال خیابانی
سوژه روز؛ گزارش بی‌حال خیابانی

سوژه روز؛ گزارش بی‌حال خیابانی

آی اسپورت – جواد خیابانی یکی از باتجربه‌ترین گزارشگران صدا و سیما انتقادات جدیدی از تیم ملی دارد. او که وظیفه گزارش دیدار دوستانه ایران مقابل ونزوئلا را برعهده داشت در بخش‌هایی از گزارش خود با اشاره به مسابقه گفت: «بازی مقابل ونزوئلا که نکته خاصی نداشت. کی‌روش علاقه‌ای به بازی با تیم‌های قدرتمند ندارد تا روحیه مثبت تیمش را حفظ کند.» او در ادامه به عدم مرور تاکتیک های تیم ملی در این بازی اشاره کرد: «ایران در این بازی هم تاکتیک‌هایش را مرور نکرد. بچه‌ها بازی ساده‌ای را به نمایش گذاشتند». او همچنین با گزارشی بی‌روح که برخلاف عادت همیشگی‌اش است، تساوی ایران مقابل ونزوئلا را گزارش کرد. در بخشی از گزارش او می‌توان حمایت او از عادل فردوسی‌پور را پیدا کرد: «این بازی جنجال زیادی داشت. کاش عادل در برنامه نود این جنجال ها را بررسی کند». خیابانی با هر بار نمایش تصویر کی‌روش توسط دوربین‌های تلویزیونی، او را به نوعی توصیف می‌کرد که از نکات جذاب گزارش امشب او بود.

خبرآنلاین

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2018-11-20 23:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
پرنده‌بازِ آلكاتراز
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷، ۰۸:۲۸
وقتي فدراسيون فوتبال در توجيه عدم توانايي برگزاري بازي دوستانه ملي با تيم‌هاي سرشناس تحريم!، كمبودهاي مالي و فقدان اسپانسرينگ را پيش مي‌كشد و در سالهاي عسرت و ستروني بخش روابط بين‌الملل شبه فدراسيون فوتبال ايران عجيب است كه همچنان منتقدان كارلوس كي‌روش اصرار دارند عدم مواجهه ايران با تيم‌هاي سرشناس را متوجه او كنند و سرمربري پرتغالي تيم ملي ايران را در پشت پرده ماجرا معرفي كنند. اظهارنظر خامدستانه و بدون تعقل در برهوتِ انديشه نتيجه‌اش بيش از اين نمي‌شود.
۴
بهزاد
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۵۳
مرتیکه با 200 کیلو وزن خجالت نمیکشه انقدر خودشو لوس میکنه. آخه کلنگ تو چمیدونی تاکتیک چیه. پاچه خوار بدبخت
۶
....
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۰۸
Why your report in TV no ?
۴
abtin
پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷، ۰۲:۱۹
انسان فرقی نمیکنه اهل کجا باشه و طرفدار چه چیزی. تا وقتی اغماض داشته باشه موجود بدردنخور و اضافه ایه. یکی از همین موجودات جواد خیابانیه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر