فهرست
گزارش لیگ یک؛ خونه‌به‌خونه در یک قدمی صدر
گزارش لیگ یک؛ خونه‌به‌خونه در یک قدمی صدر

گزارش لیگ یک؛ خونه‌به‌خونه در یک قدمی صدر

آی اسپورت – هفته بیست و پنجم لیگ یک برگزار شد. سورپرایز بازی‌های امروز، کسب اولین پیروزی فصل برای راه‌آهن و البته توقف نفت مسجدسلیمان در برابر ملوان بود.

برق شیراز ۱-۰ ماشین سازی

با گلی دیرهنگام، تیم برق به اولین برد خود با هدایت رحمان رضایی دست یافت. ماشین‌سازی هم به نتایج سینوسی خود ادامه داد. با این نتیجه برق ۳۶ امتیازی شد و در رده دهم ایستاد و ماشین‌سازی با ۲۷ امتیاز در رده چهاردهم قرار گرفت.

آلومینیوم اراک ۲-۱ ایرانجوان بوشهر

سقوط وحشتناک ایرانجوان همچنان ادامه دارد. با باخت امروز، فاصله تیم بوشهری با تیم بالایی‌اش یعنی ماشین‌سازی به 6 امتیاز رسید و حالا این تیم به همراه صبا و راه‌آهن ۳تیمی هستند که مدعیان اصلی سقوط به لیگ دو هستند.

ملوان ۱-۱ نفت مسجدسلیمان

با گل وقت‌های تلف شده میداودی، نفت از شکست برابر ملوان گریخت اما حالا صدرنشینی این تیم به شدت متزلزل شده است و فاصله شاگردان محمود فکری با تیم دوم به ۲امتیاز کاهش یافته است.

شهرداری تبریز ۲-۲ نساجی مازندران

دو گل از عباس‌زاده باعث شد تا شاگردان داود مهابادی از باخت فرار کنند. نساجی در ۳ بازی آخر خود پیروز نشده و شانس صعودش به لیگ برتر تا حدود زیادی کاهش یافته است.

خونه به خونه ۱-۰ بادران

برنده این مصاف شش امتیازی شاگردان دراگان اسکوچیچ بودند. خونه‌به‌خونه با این مربی کروات نتایج خوبی گرفته و حالا با تیم صدرنشین نفت مسجدسلیمان فقط ۲ امتیاز فاصله دارد.

شهرداری ماهشهر ۳-۱ صبای قم

پیروزی مقابل تیم ته جدولی صبا کار سختی نبود و شاگردان مرزبان پس از جند نتیجه ضعیف، سرانجام به پیروزی رسیدند و از منطقه سقوط فاصله گرفتند.

اکسین البرز ۱-۱مس کرمان

جدال همسایه‌های جدولی به تساوی انجامید. این نتیجه کمکی به بهتر شدن وضعیت دو تیم نکرد و شانس صعود آنها به لیگ برتر کم شد. حالا اکسین با ۴۰ امتیاز ششم و مس با ۳۸ امتیاز هفتم هستند.

راه آهن ۱-۰ مس رفسنجان

اولین پیروزی راه‌آهن در این فصل در هفته بیست و پنجم و مقابل مس رفسنجان به دست آمد. این شکست غافلگیرکننده تیم رفسنجانی را از رسیدن به رده‌های بالای جدول ناامید کرد.

گل گهر سیرجان ۱-۱ فجرسپاسی

شاگردان وینکو بگوویچ تیم مدعی فجر را متوقف کردند. تیم شیرازی می‌توانست با پیروزی در این بازی به رده سوم صعود کند اما حالا برای صعود به لیگ برتر باید منتظر هفته‌های آینده باشد.

جدول رده بندی

۱-نفت مسجدسلیمان ۵۰ امتیاز

۲-خونه به خونه ۴۸ امتیاز

۳--بادران ۴۴ امتیاز

۴-فجرسپاسی ۴۳ امتیاز

۵- نساجی ۴۱ امتیاز

 

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-02-25 17:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
salar
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۲۷
یکی به مدیران نساجی بگه بیان توضیح بدن پاشازاده رو برای چی برکنار کردین؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر