فهرست
قلعه‌نویی خواهان شهباز/ خرید هیجانی؟
قلعه‌نویی خواهان شهباز/ خرید هیجانی؟

قلعه‌نویی خواهان شهباز/ خرید هیجانی؟

آی‌اسپورت- سرمربی تراکتورسازی در آخرین صحبت‌هایش گفته به دنبال جذب شهباززاده است تا یک مهاجم هدف به تیمش اضافه کند. اما این که شهباززاده چقدر برای تراکتور این هفته‌ها مفید خواهد بود، پاسخی است که احتمالا قلعه‌نویی در گیر و دار حواشی زیاد از حد این روزها کمتر به آن فکر کرده است. با حضور سجاد شهباززاده، تعداد مهاجمان هدف تراکتور به 4 نفر می‌رسد. حاتمی، ادینیو و شریفی در حال حاضر در تیم قلعه‌نویی حضور دارند و اگرچه هر سه جزو مهاجمان سطح بالای لیگ برتر هستند، اما با توجه به سیستم بازی تراکتور در هر مسابقه یک یا دو نفر از آن‌ها نیمکت‌نشین می‌شوند. با حضور احتمالی شهباززاده، ترافیک خط حمله تراکتور شدیدتر خواهد شد. این در حالی است که قرمزهای تبریز فقط بازی‌های لیگ برتر و تک بازی فینال جام حذفی را پیش رو دارند و در ادامه لیگ، چندان روزهای پرفشاری را نمی‌گذرانند که نیاز  به 4 مهاجم آماده داشته باشند.

قلعه‌نویی در حالی از تصمیم خرید مهاجم برای تراکتورسازی می‌گوید که تیمش با بحران موقعیت‌سازی روبه‌رو شده است. آن‌ها بعد از جدایی سروش رفیعی هنوز شکل جذاب نیم فصل اول را به دست نیاورده‌اند و حتی در خانه و برابر ماشین‌سازی قعرجدولی در حد و اندازه‌های یک مدعی قهرمانی، توانایی خلق موقعیت ندارند. جاسم کرار و محمد نوری، هیچکدام نتوانسته‌اند خلا رفیعی را پر کنند و انگار قلعه‌نویی هم به پر شدن جای خالی ستاره‌ سابق‌اش علاقه‌ای ندارد.

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2017-01-30 21:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
یوسف
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۷
ایکاش بیخیال شهباز بشن یا بدنش گسترش شجاعیان رو بگیرن
۱
قلعه مافیایی
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۵
قول میدم باید برای سومی با استقلال و نفت بجنگد!
آرش
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۴۸
پر کردن جای خالی بعضی بازیکنان کار ساده ای نیست و اصولا تو بازار ریخته نیستن فکر کردید انقدر ساده است که بری یکی ازش بخری؟ مجبوری با روشهای دیگه جبرانش کنی مثلا تغییر ساختار بازی. اگه قرار بود بشه پلی میکر به راحتی پیدا کرد که استقلال سالهاست دنبال جانشین جباریه چرا نمیتونه؟، تیمهای محتلف لیگ سالهاست ناز جاسم کرار را با تمام ضعفهای شخصیتیش میکشن واسه چیه؟ بازیکنانی مثل جباری رفیعی علی کریمی نوید کیا کرار و در رده پایینتر بختیار رحمانی محمد نوری و محسن مسلمان (همه در دوران اوجشان) به سختی جایگزین میشن و اگه نباشن باید با روشهای تاکتیکی متفاوت تیم را بدون پلی میکر برنده کنی. البته در فوتبال راههای موفقیت زیاد است و فقط منوط به وجود پلی میکر نیست ولی وجودشان نعمت است.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر