فهرست
عملکرد متناقض حسینی؛ ضعیف‌تر از خودش و رحمتی
عملکرد متناقض حسینی؛ ضعیف‌تر از خودش و رحمتی

عملکرد متناقض حسینی؛ ضعیف‌تر از خودش و رحمتی

آی اسپورت – سید حسین حسینی دروازه بان جوان استقلال با وجود عملکرد خوبی که در دیدار برابر العین داشت، اما نتوانست مانع از باز شدن دروازه تیمش شود. حسین حسینی در دیدار برابر العین امارات یک ضربه پنالتی حریف را مهار کرد اما در این بازی دو گل خورد تا در سومین بازی متوالی‌اش در تمامی رقابت‌ها نتواند کلین شیت کند. حسینی که چندی پیش رکورد تاریخی در بسته نگه داشتن دروازه تیمش در تمامی ادوار رقابت‌های باشگاهی ایران را به نام خود ثبت کرد، در چند هفته اخیر نتوانست این روند فوق العاده را ادامه دهد.

سید حسین حسینی در ۶ بازی آخر خود در تمامی رقابت‌ها تنها یک کلین شیت داشت و ۸ گل دریافت کرد. او در لیگ برتر برابر تیم‌های سایپا، ذوب آهن، سپیدرود و فولاد خوزستان به میدان رفت و ۴ گل خورد. در لیگ قهرمانان آسیا هم حسینی در دو بازی برابر العین و الریان بازی کرد و ۴ بار دروازه‌اش باز شد تا آمار گل های خورده‌اش در این ۶ بازی به ۸ برسد.

حسینی در مقایسه با آمار خودش در چند ماه گذشته و همچنین با سید مهدی رحمتی عملکرد ضعیف‌تری داشته است؛ او از ابتدای فصل تا هفته ۱۸ لیگ برتر، ۱۴ بار برای استقلال به میدان رفت (۱۳ بازی لیگ برتر و یک بازی در جام حذفی) و ۶ گل دریافت کرد و ۹ کلین شیت داشت. از سوی دیگر، مهدی رحمتی که در ابتدای فصل ۵ بازی در لیگ برتر و ۲ بازی در جام حذفی به میدان رفت، ۵ گل خورده و ۳ کلین شیت داشت. اما سیدمهدی رحمتی در ۵ بازی آخر خود عملکرد بسیار موفقی به نمایش گذاشت و یک گل خورده و ۴ کلین شیت داشت. رحمتی در لیگ برتر برابر پدیده مشهد، صنعت نفت آبادان و پرسپولیس، در جام حذفی برابر صنعت نفت آبادان و در لیگ قهرمانان آسیا هم برابر الهلال عربستان بازی کرد.

 

90tv

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-03-07 10:55:00
نظر دهید

۲ نظر
قباد
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۳۹
یعنی اخر استدلالی شما! یعنی یه بچه 5 ساله م بهتر از شما قضاوت میکنه، اگه میخوای بیرانوند رو مطرح کنی راهش این نیست داداچ
۹
بهرام
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۱۸
چه مطلب احمقانه ای ...خوب دیشب گل اول العین افساید بود و گل دومش هم یک پنالتی قلابی انتظار کلین شیت دراین شرایط خیلی مسخرست!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر