فهرست
پاسخ پرسپولیس؛ مقایسه عجیب قدوس و استوکس!
پاسخ پرسپولیس؛ مقایسه عجیب قدوس و استوکس!

پاسخ پرسپولیس؛ مقایسه عجیب قدوس و استوکس!

آی اسپورت – حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در اینستاگرام خود پاسخ ادعاهای مصطفی کاراندیش معاون حقوقی باشگاه تراکتور را در آخرین مصاحبه‌اش داد. قدوسی نوشته: آقای کاراندیش معاون حقوقی تراکتور؛ نمی‌دانم سطح اطلاعات حقوقی شما تا چه حد است اما حرف‌های‌تان، عجیب خارج از دو دو تا چهارتای مسایل حقوقی است وگرنه استوکس و قدوس را شبیه هم نمی دانستید. شکایت شما و استوکس از یکدیگر و اینکه رای به نفع کدام تیم است یک بحث است ولی اینکه علاوه بر قدوس تیم سابقش هم دو پنجره محروم شد یک بحث دیگر. بد نیست بدانید که:

اول: قدوس با اوئسکا قرارداد بست و بعد بی‌خیال این قرارداد شد و رفت آمیان و باشگاهش اوسترشوندس. او برای این محکوم شد که با دو باشگاه برای عقد قرارداد توافق کرد.

دوم: محرومیت از دو پنجره مثل ماجرای طارمی برای زمانی است که باشگاه پرسپولیس استوکس را تحریک کرده باشد که با تیمی فسخ کند. استوکس هم با شما فسخ کرده و بعدش رفته ادانا اسپور ترکیه. به باشگاه پرسپولیس چه ربطی دارد؟

سوم: محرومیتی هم اگر باشد برای خود بازیکن است نه پرسپولیس. فیفا هم قاعدتا وسط بازی‌ها حکم نمی‌دهد و در پایان فصل حکم خواهد داد.

راستی شما که دیروز صبح گفته بودید مشکلی یا محرومیتی برای پرسپولیس ایجاد نمی‌شود چطور حالا ابن حرف‌ها را می‌زنید. برای آرام کردن هواداران تیم‌تان؟

آقای کاراندیش؛ بدانید باشگاه یک روز قبل از اتمام نقل و انتقالات با استوکس کلیات قرارداد را به امضا الکترونیکی طرفین رساند. با مبلغ مشخص و دو بند ویژه تا در صورت محرومیت و یا بروز برخی مسایل دیگر آسیبی به تیم وارد نشود.

ان دو بند را استوکس پذیرفت، چون می‌خواست منظم در خدمت تیم باشد و خیال باشگاه را از حرف و حدیث‌ها راحت کند و ایضا مطمئن بود محروم نمی‌شود و آسیبی هم به پرسپولیس نمی‌رسد وگرنه هرگز ان بندها را از ابتدا نمی‌پذیرفت. با آن دو بند که از ابتدا هم مبالغ آن مشخص بود و بعدا در دوبی با جزییات بیشتر به نفع باشگاه تکمیل شد، می‌توان از این قرارداد به عنوان یک قرارداد محکم یاد کرد.

این بندها هم شروط مدیرعامل و بنده به عنوان نماینده‌شان در مذاکرات اولیه بود که از ابتدا مورد تایید بازیکن و نمایندگانش قرار گرفت و در دوبی هم با جزییات بیشتر و طبق تاکیدات مدیرعامل و برخی توصیه‌های مدیر تیم به اطلاع آقایان خبیری و حسینی رسید و با تلاش و رایزنی آنها و موافقت بازیکن و نمایندگان ایرانی و خارجی‌اش در نهایت به توافق نهایی تبدیل شد، به گونه‌ای که باشگاه در هر حالتی متضرر نشود.

این قرارداد، انتقال اوساگونا و گل‌محمدی و دستیارانش و مذاکرات با تیم بلژیکی و بیرانوند پاک‌ترین و شفاف‌ترین قراردادها بود. از همه آنها که صادقانه تلاش کردند باید بابت تلاش در این مسیر تشکر و تقدیر کرد

۹ ۲  
آی اسپورت
2020-01-29 19:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مشهد#
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸، ۱۸:۴۸
اینجای حرفت که گفتی قرارداد با گل محمدی پاک ترین قرار دادهاست ، یک سری به پیج هواداران شهر خودرو بزنی بد نیست.
۷
لنگی ها
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸، ۱۸:۵۶
ان شالا ختم به خیر شود
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر