فهرست
آمار ویژه: ده‌خیا در بازی 250 برای یونایتد
آمار ویژه: ده‌خیا در بازی 250 برای یونایتد

آمار ویژه: ده‌خیا در بازی 250 برای یونایتد

آی اسپورت- دیوید ده خیا در بازی مقابل وستهم برای دویست و پنجاهمین بار با پیراهن منچستر یونایتد به میدان رفت و با ثبت کلین شیت، به تیمش کمک کرد برنده مسابقه شود. ده خیا اولین بار در آگوست ۲۰۱۱ پیراهن یونایتد را به تن کرد و در طی حدود پنج و سال نیم حضور در الدترافورد، به این تعداد بازی رسیده است. نگاهی داریم به آمار و ارقام ده خیا در این ۲۵۰ بازی.

۷- ده خیا با این تعداد بازی، هفتمین دروازه بان باسابقه باشگاه منچستر یونایتد لقب گرفت. آلکس استپنی (۵۳۹ بازی)، پیتر اشمایکل (۳۹۸ بازی)، گری بیلی (۳۷۵ بازی)، آلفرد استیوارد (۳۲۶ بازی)، هری موگر و ادوین فن در سار (۲۶۶ بازی).

۱۴۲- تعداد بردها در حضور ده خیا ( ۵۶،۸% برد )

۰ - حضور به عنوان بازیکن تعویضی (در تمام ۲۵۰ بازی ده خیا، او از ابتدا به میدان رفته است). ضمن این که او در ۲۴۹ بازی از این ۲۵۰ مسابقه، تا پایان در زمین حاضر بوده است. تنها در می ۲۰۱۴ در بازی مقابل آرسنال، به دلیل مصدومیت تعویض شد.

۲۲۴۸۴ - دقایق حضور ده خیا در زمین ( به جز وقت های اضافه)

۸۸- تعداد کلین شیت در ۲۵۰ بازی (۳۵،۲% کلین شیت).

۲- تعداد کارت های زرد (دسامبر ۲۰۱۳ مقابل استون ویلا و ماه گذشته میلادی مقابل اورتون)

۱۲۵- تعداد بازی ها در الدترافورد ( استمفوردبریج و آنفیلد با هفت حضور، ورزشگاه های خارج از خانه ای هستند که ده خیا بیشتر از دیگر ورزشگاه ها، در آن به میدان رفته است).

۱۸۵- تعداد بازی در لیگ برتر (۲۷ بازی در لیگ قهرمانان، ۱۷ بازی در جام حذفی، ۹ بازی در لیگ اروپا، ۹ بازی در جام اتحادیه و ۳ بازی در جام خیریه).

۵۲- بیشترین بازی در یک فصل (در فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴).

۱- تعداد پاس گل! ( پاس گل به رونی در بازی مقابل لورکوزن در لیگ قهرمانان اروپا در سپتامبر ۲۰۱۳).

۵۶- ده خیا مقابل ۵۶ تیم مختلف به میدان رفته است.

۳- سه عنوان بهترین بازیکن فصل (جایزه سرمت بازبی) .

     
آی اسپورت
2017-01-04 21:06:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر