فهرست
۵ تیم آماده جذب مسی؛ پایان کار در بارسا؟
۵ تیم آماده جذب مسی؛ پایان کار در بارسا؟

۵ تیم آماده جذب مسی؛ پایان کار در بارسا؟

آی اسپورت - آینده لیونل مسی در بارسلونا مبهم به نظر می رسد. مسی تمام دوران فوتبالش را در بارسا حضور داشته اما مشخص نیست که آن را در همین باشگاه تمام خواهد کرد یا خیر. پس از اتفاقات اخیر به نظر می رسد که مسی به جدایی از بارسا بیشتر از همیشه فکر می کند. او تابستان ۲۰۱۹ بی تاب ملحق شدن نیمار به بارسا بود که این اتفاق رخ نداد. مسی معتقد بود بهترین راه برای بازگشت بارسا به عنوان شانس اول قهرمانی اروپا جذب نیمار است اما بارسلونا گریزمان را به خدمت گرفت و دیگر بودجه ای برای جذب نیمار وجود نداشت.

در یکی دو روز گذشته نیز تنش با اریک آبیدال و پاسخ اینستاگرامی به ادعای او باعث شد تا شرایط برای مسی در بارسا پیچیده تر از گذشته شود. در حالی که به نظر می رسید سران باشگاه آبیدال را برکنار کنند اما در نهایت تصمیم بر حفظ او شد. امروز گاتزتا دلو اسپورت گزارش داد که با توجه به شرایط متزلزل مسی در بارسا، ۵ باشگاه آماده به خدمت گرفتن او هستند. قرارداد مسی با بارسا تا پایان ژوئن ۲۰۲۱ اعتبار دارد و او با توجه به بندی در قراردادش، همین تابستان می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی تیم دیگر شود.

منچسترسیتی، پی اس جی، منچستریونایتد، اینتر و یوونتوس تیم های خواهان مسی هستند. هر پنج باشگاه می دانند که دستمزد مسی چیزی بین ۵۰ تا ۸۵ میلیون یورو در سال خواهد بود. طبق ادعای این نشریه، سیتی بیش از دیگر تیم ها شانس برای جذب مسی خواهد داشت. حضور پپ گواردیولا و نیز تیکی بگریستین مدیر ورزشی اسپانیایی سیتی می توانند در انتخاب مسی تاثیرگذار باشند. از سوی دیگر بارسلونا می داند که در صورت از دست دادن مسی چه برنامه ای پیاده کند. آنها قصد جذب نیمار و لائوتارو مارتینز را دارند. نیمار جانشین مسی خواهد شد و مارتینز نیز جانشین لوئیس سوارز که به سال های پایانی حضورش در بارسا نزدیک می شود.

 

 

 

۱    
آی اسپورت
2020-02-06 22:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر