فهرست
تیم ملی جذاب با سناتور ویلموتس
تیم ملی جذاب با سناتور ویلموتس

تیم ملی جذاب با سناتور ویلموتس

آی اسپورت - در هجدهمین روز از فصل پاییز ، پسران ویلموتس بعد از ۸ سال حضور کارلوس کی روش این بار دست و دلبازی کردند و توانستند فقط در یک نیمه به حریف ناتوان و گمنام خود ۷ گل بزنند. مارک ویلموتس در کنفرانس خبری روز قبل از بازی با اشاره به فلسفه هجومی تیمش گفت: وقتی تیم شما ۴۰ متر جلوتر می رود قطعا فضای خالی بین خطوط هافبک و دفاع بوجود می آید. با این وصف مرد بلژیکی با صراحت اعلام می کند که اهل ریسک است ، و چقدر تیم ملی به این اتمسفر احتیاج داشت. در تیم ویلموتس دیگر خبری از جای رزرو شده برای بازیکنان لژیونر نیست . علیرضا جهانبخش و سعید عزت اللهی بدلیل نیمکت نشینی در تیم های باشگاهی که در آن بازی می کنند به تیم ملی دعوت نشدند و سرمربی تیم ملی با قاطعیت گفت اگر بازیکنی در ترکیب تیم باشگاهی اش جایی نداشته باشد، تیم ملی را هم از دست می دهد.

ویلموتس در تیم ملی بلژیک دست به جوانگرایی زد و نسل طلایی فوتبال کشورش را شکل داد ،  او در ادامه مسیری که استادش ژرژ لینکز شروع کرد توانست  معمار ‌تیمی باشد که علاوه بر درخشش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تا سالها در رده ملی صاحب گارانتی باشد. مهمترین دست آورد بازی با کامبوج ظهور و درخشش محمد محبی جوان بوشهری تیم سپاهان اصفهان بود .او نتیجه اعتماد و ریسک امیر قلعه نویی در بازی با پرسپولیس است، حالا چشم های تیم ملی جوانان جویای نام و پر انگیزه ای مثل او را خوب می بیند.

حالا تیم ویلموتس بعد از دو بازی آسان باید در منامه بحرین شهری که تلخ ترین شکست تاریخ فوتبال ملی در آن رقم خورده به مصاف تیم موذی بحرین برود ، ویلموتس در آزمون سخت گروه باید نشان دهد چقدر پای ریسک کردن و استراتژی هجومی اش می ایستد.

۹ ۱  
آی اسپورت
2019-10-10 20:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
bahar
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۲۳:۱۹
سناتور یا موسیو؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر