فهرست
گزارش عجیب؛ پیشنهاد فقط برای مغضوبین برانکو؟
گزارش عجیب؛ پیشنهاد فقط برای مغضوبین برانکو؟

گزارش عجیب؛ پیشنهاد فقط برای مغضوبین برانکو؟

آی اسپورت – مدتی است که کادرفنی سرخپوشان به یک ماجرای عجیب پی برده‌اند. ماجرا از این قرار است که تقریبا هر بازیکنی مورد غضب برانکو قرار می‌گیرد و برای مدتی نیمکت نشین می شود، از چپ و راست پیشنهاد داخلی، قطری و اروپایی دریافت می‌کند! اولین نفر، رامین رضاییان بود. او در فصل قبل بارها در تیم تشنج ایجاد کرد تا در نهایت توسط برانکو کنار گذاشته شد اما در طول مدت نیمکت نشینی، با اینکه یا به میدان نمی‌رفت یا فقط چند دقیقه در زمین حضور داشت اما برخی رسانه‌ها معتقد بودند پیشنهاد اروپایی دارد. البته رامین در نهایت راهی اروپا شد اما به عنوان یار تستی، نه بازیکنی که پیشنهاد رسمی داشته باشد.

سپس مهدی طارمی دچار این اتفاق شد. نزدیکان مهدی همیشه از پیشنهادات اروپایی‌اش به خصوص از لالیگای اسپانیا و سری آ ایتالیا صحبت می‌کردند اما او در نهایت به باشگاه ریزه اسپور رفت. همان ماجرایی که سرانجام خوبی برای طارمی نداشت و از سوی دیگر پرسپولیس را دچار بدترین محرومیت ممکن کرد. بعد از آن نیز، هر چقدر رسانه‌های مختلف از پیشنهادات اروپایی این بازیکن نوشتند، رخ نداد و این بازیکن راهی لیگ قطر شد آن هم در حالی که می‌گویند با ضرر مالی زیادی این انتقال رقم خورده است.

در این فصل، همین ماجرا برای محسن مسلمان پیش آمد. تا وقتی برای سرخپوشان در ترکیب اصلی بازی می‌کرد، کسی از پیشنهادات اروپایی این بازیکن صحبتی به میان نمی‌آورد اما همین که (به خاطر حاشیه‌هایش) نیمکت نشین شد، برخی از رسانه‌ها از پیشنهادات نجومی و اروپایی این بازیکن نوشتند. حتی شنیدیم و خواندیم که او از لیگ‌های معتبری چون پرتغال، اسپانیا و آلمان هم پیشنهاد دارد!

بعد از مسلمان، نوبت به منشا رسید که نیمکت نشین شود و پیشنهاد اروپایی بگیرد. این یکی، خیلی عجیب بود زیرا منشا از اروپا به ایران آمده بود و در این فصل، در پرسپولیس نتوانست انتظارات را برآورده کند اما آنهایی که قصدشان فقط تبلیغ برای بازیکنان نیمکت نشین است، برای منشا نیز پیشنهادات ساختگی آوردند.

سپس صحبت از احمد نوراللهی شد. البته این بازیکن هرگز مورد تنبیه برانکو قرار نگرفت اما شخصا در مصاحبه‌ای گفته بود من از آمادگی خوبی برخوردار نیستم. با این حال، همین رسانه‌ها و کانال‌های هواداری برایش نوشتند از ترکیه، چین، قبرس، یونان و ایتالیا پیشنهاد گرفته است! البته یکی از نزدیکان این بازیکن نوشت: «این اخبار را باور نکنید، نوراللهی با پرسپولیس قرارداد دارد و فصل بعد هم باید بماند. خبری از پیشنهاد هم نیست!»

حالا هم نوبت فرشاد احمدزاده است. فرشاد چند هفته‌ایست که مورد غضب برانکو قرار گرفته و درست از همان زمان که نیمکت نشین شد، صحبت پیشنهادات خارجی برای این بازیکن هم بر سر زبان‌ها افتاد. تا دیروز می‌گفتند فقط از قطر پیشنهاد دارد اما امروز بحث عوض شده و می‌گویند از پرتغال، ترکیه، چین، یونان و آلمان پیشنهاداتی به دستش رسیده و باید آن را بررسی کند.

برانکو در مواجهه با این حجم از پیشنهاد برای بازیکنان نیمکت نشینش بارها گفته: «وقتی قهرمان می‌شویم، همه بازیکنان و اعضای تیم پیشنهاد می‌گیرند اما ما به باشگاه اعلام کردیم تک تک بازیکنان را برای فصل بعد می‌خواهیم.» و از سوی دیگر پندار خمارلو مدیررسانه‌ای باشگاه پرسپولیس می‌گوید: «هیچ یک از بازیکنان پرسپولیس پیشنهاد اروپایی ندارند غیر از صادق محرمی. محرمی مذاکراتی با مدیران باشگاه دیناموزاگرب کرواسی داشته اما به ما هم قول داده که در پرسپولیس بماند.» و در نهایت، علیرضا بیرانوند نیز با یک مصاحبه، تیر آخر را شلیک کرد: «کدام پیشنهاد؟ اصلا برای بازیکنان ما، تیمی بهتر از پرسپولیس وجود ندارد و همه می‌مانند!»

با توجه به گزارشی که خواندید، باید به برانکو و همکارانش حق داد که نسبت به این موضوع مشکوک شوند. چرا هر بازیکنی که با دستور برانکو و به منظور تنبیه انضباطی، برای مدتی نیمکت نشین می‌شود، پیشنهاد اروپایی پیدا می‌کند؟!

 

خبر ورزشی

۲۰ ۷  
آی اسپورت
2018-04-25 13:19:00
نظر دهید

۷ نظر
پدرام
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۴
همین خبر ورزشی خودش سر منشا تمام شایعات و دری وری هاست

مثل اون دزده که خودش هم لای جمعیت میدوید و داد مید آی دزد الان اومده میگه اینها مشکوکند

مثل آی اسپورت که امروز دوباره توپخانه اش رو گرفته سمت علی کریمی و برانکو


....
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۵۶
هم تو خوبی شازده هم کریمی و برانکو.فقط بدها خربین و بونجاح و... هستند.برو خیالت تخت باشه.
۶
فرهاد
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۵
مقاله منطقی بود . تمام جو سازیها از سوی کسانی مطرح میشه که نمیتونن سه فصل حضور قدرتمند و قهرمانی پرسپولیس رو تحمل کنند . ولی با کادر فنی قابل قبول ، برانکو ، بازیکنان و هواداران پر شور و متعصب در فصل آینده هم مدعی قهرمانی هستیم . بازیکنانی که به هر علت هم در تیم نباشند هم موفق و سلامت باشند .
....
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۰
زرشک !پس تو آسیا چی؟!مگه تا قبل از برانکو پرسپولیس قهرمانی لیگ نداشت؟.این اگه مالی بود تو اسیا آبروریزی نمیکرد.دلت خوشه که تو شرایطی که بقیه تیم های مدعی گرفتار حاشیه بودن پرسپولیس قهرمان شده؟!برو یه فکری برا خربین و بونجاح و...بکن.
۵
فرهاد
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۱۵
به چند تا ......... نقطه . جالبه 3 ساله همه تیمها تو حاشیه هستن و بیرون نمیان . بهتره دعا کنی فصل بعد از حاشیه بیای بیرون .
آرش666666
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۷
اگر به تیترهای خبرورزشی در این چند سال نگاه کنید همیشه خبراز جدایی بازیکنان از پرسپولیس رو میبینید و همیشه خبراز قهرو دعوای بازیکنان پرسپولیس رو مشاهده میکنید وبرعکس در مورد کیسه همیشه خبراز همدلی بازیکنان و علاقه اونها به موندن در تیم صحبت میشه. در مورد عکس های کار شده در صفحه اول هم همیشه عکس منصوریان وکی روش و شفر بزرگ و عکس برانکو کوچکتر از این دو مربی کار شده تا مثلا به بیننده القا کنه که این دو از برانکو بزرگتر هستند.از ترفند جدیدشون هم بگم که بعد از صحبت های کی روش اول مهدی هژبری سردبیر این روزنامه یه مقاله انتقادی از کی روش مینویسه که مثلا ما باهاش عقد اخوت نبستیم وبی طرفیم ولی در ادامه هزاران مقاله در مدح کی روش در همین روزنامه به چاپ میرسه.اینا رو گفتم تا این روزنامه کیسه کش و خبرنگاراش فکر نکنند هوادار چیزی حالیش نیست و دوست ودشمن خودشو نمیشناسه
استقلالی واقعی
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۱۴
مغزهای نخودی تئوری توطئه میدهند.وقتی از شلمغزها حرف میزنیم از چه حرف میزنیم؟دایی جان ناپلئون در کالبد آرش.آنانکه دهانشان گشادتر است مغزشان کوچکتر است.وقتی سنتی میزنیم صنعتی نیز نزنیم!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر