فهرست
جشن قهرمانی پرسپولیس چگونه باید باشد؟
جشن قهرمانی پرسپولیس چگونه باید باشد؟

جشن قهرمانی پرسپولیس چگونه باید باشد؟

آی اسپورت - مسوولان سازمان لیگ سه هفته قبل می‌دانستند جشن قهرمانی در ورزشگاه آزادی و تاریخ 7 اردیبهشت برگزار خواهد شد. بنابراین هیچ گونه کمبود یا ناهماهنگی نمی‌تواند در این مسابقه توجیه شدنی باشد. البته طی دو سه فصل اخیر حداقل به لحاظ تدارک سکوی قهرمانی، آتش‌بازی و اهدای مدال برنامه ریزی‌های خوبی صورت گرفته و همه چیز شکیل به نظر می‌رسد اما در جزییات باز هم باید برخی اشکالات برطرف شود تا جشن قهرمانی تا حدودی شبیه جشن‌های لیگ‌های اروپایی باشد و همه از آن لذت ببرند.

آدم اضافی روی سکو ممنوع

متاسفانه وقتی مدیران ورزش کشور شامل مدیران وزارتخانه، فدراسیون‌های ورزشی یا باشگاه‌ها وقتی برای اهدای مدال یا جام قهرمانی بالای سکو می‌روند همان جا می‌مانند و در عکس قهرمانی حاضر می‌شوند اما یکی نیست بگوید این عکس و این تصویر سند قهرمانی همان باشگاه است و هیچ عضوی غیر از بازیکنان آن تیم و در نهایت اعضای کادر فنی نباید در موقع بالابردن جام و جشن یکی دو دقیقه‌ای روی سکو شرکت کنند. فصل قبل این اتفاق افتاد و متاسفانه عکس قهرمانی بیش از حد شلوغ بود تا جایی که چهره برخی بازیکنان اصلی پرسپولیس روی سکو مشخص نبود. همچنین در زمان بالا بردن جام نباید اعضای تدارکات، کادر پزشکی، ماساژور و آنالیزور روی سکوها باشند و بعد از جشن اصلی به بقیه بپیوندند. اتفاقی که باز هم فصل قبل رخ داده بود.

چهره سیدجلال را ببینیم لطفا

فصل قبل وقتی سیدجلال حسینی قرار بود جام را بالای سر ببرد به نوعی خجالت می‌کشید یا نوعی تواضع در رفتارش داشت که عکس‌های تمام عکاسان و نشریات را خراب کرد به طوری که اگر تمام فریم‌های همه عکاسان حاضر در آن جمع را بگردید شاید یک عکس خوب از لحظه‌ای که کاپیتان پرسپولیس جام را بالای سر برده پیدا نخواهید کرد. متاسفانه در جشن فصل قبل برخی بازیکنان جوان و نیمکت نشین پرسپولیس هم هول شدند و در لحظه بردن جام بالای سر کاپیتان جلوی او را گرفتند تا با خضوع بیش از حد سیدجلال هیچ تصور خوبی از او ثبت نشود. حالا باید برای جشن امشب سیدجلال را توجیه کرد که چه کار کند. همه باید تصویر کاپیتان را در زمان بالابردن جام ببینند و حتما باید عکس خوبی از این اتفاق بزرگ ثبت شود و در آرشیو فوتبال ایران بماند.

در انتظار اتفاقات جانبی جذاب

فصل قبل باشگاه پرسپولیس فرصت مناسبی داشت تا برای جشن قهرمانی تی‌شرت‌های مناسبی با ستاره دهمین قهرمانی طراحی کند که این تی‌شرت‌های خاکستری زیبا و شکیل بود اما‌ کاش برای این فصل تی‌شرت‌هایی با طراحی بهتر و خلوت‌تر ببینیم و در این زمینه هم طراحان سلیقه بیشتری به خرج دهند. همچنین کانون هواداران می‌تواند روز باشکوه قهرمانی را روی سکوها باشکوه‌تر کند. امروز همه منتظر طرح‌های موزاییکی جذاب روی سکوها هستند اما آنچه دیروز در خبرها دیدیم ناامیدمان کرده. همچنین بنرهای بازیکنان اصلی که روز بازی با استقلال مقابل هر سکو نصب شد می‌تواند این جشن را زیبا‌تر کند و مثلا اگر هر بازیکنی با بنر چند متری‌اش همراه با جام یا مدال عکس یادگاری بگیرد تصاویر جالبی ثبت خواهد شد.

 منتظر خلاقیت بازیکنان

بخشی از زیبایی یک جشن را اعضای حاضر در آن رقم می‌زنند و باید دید بازیکنان پرسپولیس برای این جشن چه سورپرایزی دارند. بیرانوند گفته می‌خواهد با لباس محلی به جشن بیاید که باید این کار را بعد از اهدای مدال‌ها و جشن انجام بدهد وگرنه خلاقیت او در جهت خراب کردن عکس دسته جمعی و مراسم اصلی به کار رفته است.

 

ایران ورزشی

۷ ۴  
آی اسپورت
2018-04-26 13:58:00
نظر دهید

۴ نظر
عبد الرحمن عموری
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۳
سوزش ها رو کی جمع کنه ؟؟؟

اینا رو کی به آتش نشانی معرفی کنه ؟؟؟

سازمان لیگ -وزیر پرسپولیسی - فدراسیون اصفهونی - کاژ حقیر آسیا - باند کیروشی پور - روزنامه خبر ورزشی - همشهری و دارو

دسته بشکه - و از همه مهمتر کی اشکای شقایق رو پاک کنه
((
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۵۰
دلت خوشه ها! اینفانتینو از اون سر دنیا بهمون تبریک گفته هنوز سازمان لیگ و فدراسیون به این جمع بندی نرسیدن تبریک بگن. بدتر از همه بازی پرسپولیس رو انداخته بودن شبکه ورزش! تا مردم حواس شون به تلاش کیسه واسه رسیدن به دومی معطوف باشه.
sirvan.f
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۵۳
لوگوی اسپانسر گندزده به طرح لباسا.
۴ ۱
مارال
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۷
دقیقا
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر