فهرست
مورد عجیب بیت‌آشور؛ چرا دعوت شد؟ چرا خط خورد؟
مورد عجیب بیت‌آشور؛ چرا دعوت شد؟ چرا خط خورد؟

مورد عجیب بیت‌آشور؛ چرا دعوت شد؟ چرا خط خورد؟

آی‌اسپورت- در فهرست ۳۵ نفره که هفته قبل روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفت تا از آن به عنوان فهرست مقدماتی کارلوس کی روش برای جام جهانی نام برده شود استیون بیت آشور مدافع دو ملیتی باشگاه اف سی لس آنجلس هم دیده می شد، بازیکنی که بعد از نزدیک به ۳ سال دوباره به اردوی ایران دعوت شده بود تا طلسم غیبت های او بعد از جام جهانی برزیل شکسته شود.

این دعوت که بازتاب گسترده ای در رسانه های امریکا به خصوص در بین طرفداران اف سی لس آنجلس داشت بعد از یک هفته به تعجب بزرگی تبدیل شد. چون بیت آشور هنوز دعوت نشده از فهرست نهایی ایران برای روسیه ۲۰۱۸ خط خورد تا در رویای تجربه ۲ جام جهانی متوالی باقی بماند، اتفاقی که لس آنجلس تایمز از آن به عنوان شوک بزرگ به بیت آشور نام برد آن هم در روزی که هم تیمی و رقیب اصلی اش در باشگاه برای اولین بار به اردوی تیم ملی امریکا دعوت شد.

لس آنجلس تایمز نوشت: «ابتدا دعوت شدن بیت آشور آن هم بعد از ۳ سال این بازیکن و طرفدارانش را سورپرایز کرد اما یک هفته بعد خط خوردن استیون آن هم بدون یک جلسه تمرین با تیم ملی همه را مات و مبهوت ساخت. آن هم در شرایطی که بیت آشور این فصل یکی از بهترین بازیکنان MLS و باشگاه اف سی لس آنجلس بود. مسلما کارلوس کی روش دلایل قانع کننده ای برای این اقدام خواهد داشت، چون نیاز نبود که بازیکنی تنها برای یک هفته نامش در فهرست باشد و اصلا به اردو هم نرود.»

 

ایران ورزشی

۶ ۱  
آی اسپورت
2018-05-21 23:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۵۵
این دعوتا فقط رو قیمت بازیکن تاثیر میذاره . بی منظور:)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر