فهرست
تخلف عجیب آندو؛ تیم داوری مقصر بود
تخلف عجیب آندو؛ تیم داوری مقصر بود

تخلف عجیب آندو؛ تیم داوری مقصر بود

آی اسپورت – اتفاقی که دیروز در بازی گسترش فولاد تبریز و پیکان رخ داد تبدیل به یکی از پربیننده‌ترین‌ها در دنیای مجازی شده است. ماجرا از این قرار است که در وقت‌های تلف شده این بازی، توپ به سود تیم پیکان به بیرون می‌رود. بازیکنان این تیم به دلیل اینکه 2-0 از میزبان خود پیش بودند عجله‌ای برای شروع مجدد بازی و پرتاب اوت نداشتند و همین باعث شد تا آندرانیک تیموریان بازیکن گسترش برای جلوگیری از اتلاف وقت اوت را برای یکی از بازیکنان پیکان پرتاب کند. همین توپ چند ثانیه بعد تبدیل به گل سوم پیکان شد!

حالا ابراهیم میرزابیگی کارشناس داوری و ناظر داوری این مسابقه اعلام کرده که پرتاب اوت توسط تیموریان تخلف بوده و داور و کمک‌هایش باید بازی را متوقف می‌کردند! او در این باره به سایت 90 می‌گوید: «من این صحنه را در گزارش بازی خود آورده‌ام و آن را به کمیته داوران ارجاع داده‌ام. درباره جریمه داوران این بازی این کمیته باید تصمیم بگیرد و من تصمیم‌گیرنده نیستم. به هر حال زمانی که دو کمک داور و یک داور چهارم در اختیار یک داور قرار می‌گیرند همه آن‌ها در اتفاقاتی که در آن بازی می‌افتد مسوول هستند. در این صحنه نیز هم رضا کرمانشاهی و هم سخندان مقصر بودند و بابک عباسقلی زاده نیز کم‌تر مقصر بود.»

۴ ۵  
آی اسپورت
2018-02-24 14:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
سعیداز خوزستان
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۰۱
داوری این بازی افتضاح بود اندو توپ بیرون زده خودشم اوت پرتاب کرد باز اصفهانیات از این داور تمجید میکنه
۷
ali
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۲۳
باز هم کرمانشاهی
۶
رحیم از خوزستان
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۰۷
اینم از بازیکن اروپا بازی کرده با سابقه بازی ان سال تو تیم ملیمون!
۳
Ashkanredboy
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۰۹
حالا غیاثی میاد میگه این حرکت در آیین نامه کمیته داوران کاملا صحیح هست و گل هم پذیرفته. و از کرمانشاهی بدلیل رعایت قانون تشکر می کنه
۶
امین
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۲۳
کرمانشاهی؟؟!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر