فهرست
تکرار گاف بزرگ علیفر: ویروس ویکی‌پدیا در تلویزیون
تکرار گاف بزرگ علیفر: ویروس ویکی‌پدیا در تلویزیون

تکرار گاف بزرگ علیفر: ویروس ویکی‌پدیا در تلویزیون

آی‌اسپورت- هنوز کسی اشتباه تاریخی علیفر در زمان برگزاری بازی‌های یورو را فراموش نکرده است. جایی که استناد او به سایت ویکی‌پدیا به عنوان مرجع اطلاعات مورد نیاز، دردسر بزرگی برایش به وجود آورد. اما به نظر می‌رسد این اتفاق درس عبرتی برای عوامل برنامه فوتبال برتر نشد. برنامه‌ای که در حالت عادی هم نقدهای فراوانی به آن وارد است. امروز دیدار پرسپولیس و نفت آبادان در حالی از شبکه سه پخش زنده شد که یک آرم عجیب به عنوان لوگوی نفت آبادان در کنار آرم پرسپولیس روی نمایشگر استودیو شبکه سه خودنمایی می‌کرد. لوگویی که با یک جستجوی ساده مشخص می‌شود از سایت ویکی‌پدیا برداشته شده است. در حالی که لوگوی اصلی نفت آبادان که در سایت رسمی این باشگاه موجود می‌باشد به طور کل با آنچه که عوامل برنامه فوتبال برتر به عنوان نماد باشگاه آبادانی به نمایش گذاشتند تفاوت دارد. به نظر می‌رسد وابستگی شدید تلویزیون به سایت ویکی پدیا فراتر از گاف تاریخی یک گزارشگر است و مهمترین برنامه‌ای که بازی‌های لیگ برتر را پوشش می‌دهد هم تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از سایتی برداشت می‌کند که هر کاربر ساده‌ای می‌داند به هیچ عنوان مرجع معتبری به حساب نمی‌آید.   

 

لوگویی که در برنامه فوتبال برتر استفاده شد
لوگویی که در برنامه فوتبال برتر استفاده شد

 

لوگوی رسمی نفت آبادان
لوگوی رسمی نفت آبادان

کدخبر:9412

۶ ۴  
آی اسپورت
2016-10-28 23:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
علیرضا
جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵، ۲۳:۵۹
بابا ویکی پدیا هم دیگه اینقدر حالو نیست اونا احتمالا" صفحه نفت رو اشتباهی رفتن.این صفحه نفت تو ویکی پدیا هستش:https://en.wikipedia.org/wiki/Sanat_Naft_Abadan_F.C.
۱ ۱
مصطفی
شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵، ۰۰:۵۴
ویکیپدیا رو مردم میسازن، پس میتونه گاهی هالو باشه. منظور آی اسپورت اینه: https://fa.wikipedia.org/wiki/باشگاه_فوتبال_صنعت_نفت_آبادان
۲
عليرضا
شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵، ۱۱:۲۸
مصطفي جان در مورد ويكي پدياي فارسي شايد ولي انگليسي 99% مطالبش درسته
داود
شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷، ۰۱:۳۲
رسانه ملی قات زده چند وقته،،اون از سانسور پستان اینم از لوگوی نفت&&صدا وسیما رو پیمانکار بگیره بهتره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر