فهرست
محرومیت اسماعیلی لغو شدنی نیست
محرومیت اسماعیلی لغو شدنی نیست

محرومیت اسماعیلی لغو شدنی نیست

آی اسپورت – «آیا کمیته انضباطی توانایی لغو محرومیت فرشید اسماعیلی را دارد؟» این سوالی است که ذهن هواداران استقلال مشغول کرده است. اخراج در آخرین دقایق بازی با نفت مسجدسلیمان باعث شد تا او دربی هفته آینده را از دست بدهد. مسئولان باشگاه استقلال برای رساندن او به دربی تلاش‌های خود را از شب مسابقه آغاز کردند و طبق آخرین اخبار سعی کردند با کشاندن پرونده به کمیته انضباطی، سعی کردند ماجرا را ختم به‌خیر کنند و مجوز حضور هافبک‌شان را برای دربی بگیرند. این موضوع به نقطه اختلافی در میان هواداران فوتبال تبدیل شد و عده‌ای ادعا می‌کردند که کمیته انضباطی حق دخالت را ندارد و عده‌ای دیگر می‌گفتند که کمیته انضباطی می‌تواند به این موضوع ورود کند.

سعید مظفری‌زاده، پیشکسوت داوری درباره این موضوع گفت: «مطابق قوانین فوتبال، تصمیم داور نهایی است و کمیته انضباطی حق دخالت و در قضاوت را ندارد. کمیته انضباطی فقط در مواردی می‌تواند اقدام کند که بازیکن داور را فریب دهد یا داور بازیکنان را اشتباه شناسایی کند و به بازیکن دیگری کارت دهد. اگر کمیته انضباطی در تصمیم‌های دیگر داور دخالت کند، قطعا نقض قانون بازی فوتبال خواهد بود». 

 

۴ ۴  
آی اسپورت
2019-09-17 11:46:00
نظر دهید

۴ نظر
اهواز آبی
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸، ۱۲:۳۴
در تمام لیگهای دنیا این اتفاق میوفته که مثلا کارت پاک میشه یه سرچ‌ کنید هزار تا نمونه اش وجود داره،اما اینجا تا سال ۱۴۰۰ تمام قوانین به ضرر استقلال خواهند بود
۴
حرف حساب
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸، ۱۴:۳۶
برای آقای سحن زاده هرچیزی شدنیه! چون یک طرف قضیه تیم سوگلی وزیر و دوستان هست!
اکبر
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸، ۱۵:۱۱
هر روز اکبریان را نفرین میکنم
۴
ایرانی
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸، ۲۲:۵۰
تمام قوانین قابل تغییر است اما فقط برای یک تیم اون هم لنگ کثیف و مافیایی نه برای دیگر تیمها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر