فهرست
بهترین و بدترین حالت برای گروه ایران چییست؟
بهترین و بدترین حالت برای گروه ایران چییست؟

بهترین و بدترین حالت برای گروه ایران چییست؟

آی اسپورت - فردا قرعه‌کشی مرحله دوم مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا برگزارخواهد شد و مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی هم در این مراسم حاضر خواهد بود. شاید برای تیمی که دو دوره متوالی در جام جهانی حاضر بوده عبور از مرحله دوم مقدماتی که همان پیش مقدماتی به حساب می‌آید کار دشواری نباشد اما واقعیت این است که در گلدان‌های ۲ و ۳ و حتی ۴ تیم‌های قدرتمند و خطرناکی حضور دارند که می‌توانند موی دماغ تیم ایران در راه صعود بی‌دردسر به جام جهانی ۲۰۲۲ باشند.

هر چند قدرت‌های درجه اول و برجسته فوتبال آسیا همه در سید یک قرار دارند و هر کدام سرگروه خواهند بود اما در عین حال می‌توانیم سخت‌ترین و راحت‌ترین گروه‌هایی که تیم ملی می‌تواند در آن به عنوان سرگروه قرار بگیرد را پیش‌بینی کنیم.

سخت ترین حالت

احتمال اول: ایران – عراق- بحرین –  کویت – اندونزی

احتمال دوم : ایران – ازبکستان – کره شمالی- مالزی – سنگاپور

در احتمال دوم مساله مساله مسافرت‌ها به جنوب شرق و شرق قاره و مسافت دور برای بازی با بیشتر این تیم‌ها می‌تواند نگران کننده باشد ضمن اینکه تلفیقی از تیم‌های احتمال اول و دوم نیز در هر صورت می‌تواند شرایط سختی را برای صعود راحت تیم ملی به وجود بیاورد.

راحت ترین حالت

احتمال اول:ایران- قرقیزستان – تاجیکستان – یمن – مغولستان

احتمال دوم: ایران – ویتنام – چین تایپه – میانمار – گوام

اینجا هم تلفیق هر دو احتمال شرایط مساعدی برای تیم ملی ایجاد خواهد کرد اما بحث مسافت دور برخی کشورها می‌تواند دردسرساز باشد ضمن اینکه گوام در جنوب شرقی آسیا جزو خاک آمریکا به حساب می‌آید و گرفتن ویزا دردسرهایی برای تیم ملی خواهد داشت.

۱    
آی اسپورت
2019-07-17 00:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر