فهرست
واکنش به ماجرای یازالده؛ به کادر پزشکی اعتماد داریم
واکنش به ماجرای یازالده؛ به کادر پزشکی اعتماد داریم

واکنش به ماجرای یازالده؛ به کادر پزشکی اعتماد داریم

آی اسپورت – سایت رسمی باشگاه استقلال امروز اطلاعیه‌ای درباره جذب بازیکن خارجی صادر کرد. در این بیانیه آمده است:«فوتبال حرفه‌ای پر از هیاهو، جنجال‌های بسیار و پر هزینه است. در این وادی هیجان‌زده گاهی برای یک تصمیم، باید صدها جانب را بررسی کرد و ده‌ها فاکتور را مورد کنکاش قرار داد تا به تصمیمی برسی که به نوعی یا بهترین باشد یا به آن نزدیک شود.

استخدام بازیکن خارجی نیز از آن تصمیماتی است که باید دقت کرد، آنهم صد چندان. کم نبوده‌اند بازیکنانی که با مبلغ گزاف آمدند و هیچ گرهی که وا نکردند هیچ، کلی پرونده در فیفا و سایر مراجع برای باشگاه‌ها به ارمغان آوردند.

متأسفانه پدیده شومی نیز این روزها گریبانگیر فوتبال شده و آن فشار بر باشگاه‌ها و مدیران برای تن دادن به خواسته و منفعت طلبی عده‌ای خاص است. باشگاه استقلال به تمامی ارکان خود اعم از کادر فنی و کادر پزشکی و هم چنین مؤسساتی چون ایفمارک و پزشکان متخصص کشور اعتقاد و اعتماد دارد و بسیار مسروریم که برای اتخاذ یک تصمیم تمامی جوانب را رعایت می‌کنیم. ضمن اینکه باشگاه استقلال بدون نظر نهایی و موافقت سرمربی خود، هرگز اقدام به مذاکره با بازیکنی نمی‌کند.»

به نظر می‌رسد این اطلاعیه واکنشی به انتشار خبر پیوستن یازالده به تیم بلننزه پرتغال باشد. استقلالی‌ها و کادر پزشکی این باشگاه یازالده را به دلیل مصدومیت و ناآمادگی جسمانی رد کردند اما این بازیکن چند روز بعد به تیم بلننزه در لیگ برتر پرتغال پیوست. با انتشار این خبر تردیدهایی درباره مصدومیت یازالده ایجاد شد و شایعاتی درباره مصدوم نبودن او هم به گوش رسید. حتی شائبه فشار مدیربرنامه‌های این بازیکن خارجی و تاثیر او در نپیوستنش به استقلال مطرح شد. همین شایعات باعث شد تا باشگاه استقلال واکنش نشان دهد و در این اطلاعیه از اعتماد و اعتقاد به کادر پزشکی این باشگاه خبر دهد.

۴    
آی اسپورت
2018-02-01 15:55:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر